Ana Sayfa > Genel > Reklam Engelleme Eklentileri Hakkında!

Reklam Engelleme Eklentileri Hakkında!


11-10-2016, 01:18. Yazar: Administrator

Reklam Engelleme Logo Resim

Sayın Ziyaretçimiz Reklam Engelleyici Kullanıyormusunuz?

  - Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. Bu sitede yer alan reklamlar GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Sizi ve ailenizi rahatsız edecek o tarz reklamlar zaten sitemizde yayınlanmamaktadır. Sizin şuanda kullanmakta olduğunuz eklenti bile sizin bağışlarınızla ayakta durmaktadır. Bana inanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Aslında reklamları engelleyerek siz istemedende olsa bize çok kötülüğünüz dokunmaktadır. Kullanmakda olduğunuz eklentiler web sitemizin doğru çalışmasını engellemektedir. Örneğin size izin verdiğimi farzediniz. Web sitede geziniyorsunuz. Sizi web sitemize yönlendirmiş olan arama motoru, siz web sitemize girdiğinizde kullanmakta olduğunuz eklenti reklamların açılmasını engellemekte ve arama motorlarıyla sitemizin bağlantısını kesmektedir. Yani bilmediğiniz halde bize 2 (iki) kere kötülük etmiş oluyorsunuz.


1-) Arama Motoru : Arama motorları web site için çok önemlidir. Candır. Web sitede aldığınız bilgiyi arama botları takip eder. Eğer sitede zaman geçirirseniz, arama botların gözünde web sitemiz değer kazanmış oluyor. Ve sizden sonraki ziyaretçiye web sitemizde yer alan doğru bilgiye ulaşmasına yardım etmektedir. Eklentiniz devredeyken arama motorları web sitemizle bağlantıyı kaybediyor ve sitemizden hemen çıktığınızı doğru bilgiye ulaşmadığınızı tahmin ederek sıralamalarda geriye düşürmektedir. Bu durumda sizden sonraki ziyaretçi web sitemize sıralamada gerilediği için diğer sitelere yönlendirecek, ve ziyaretçi doğru bilgiye ulaşamayacaktır!

 

2-) Reklamlar : Web sitemizin ayakta durması için gelire ihtiyacımız var. Web sitede deneme amaçlı reklamları kaldırıp bağış alanı koyduk. Bir ayın sonunda baktık ki ALLAH'ın bir kulu bağış dahi yapmamıştır. Web sitemizde bulunan reklamlara tıklayın demiyorum. Eğer o reklamdaki ürüne gerçekten ihtiyacınız var ise tıklayınız. Aksi takdirde Adsense ile başımız derde girer. Şunu lütfen unutmayın. Vermeden almak ALLAH'a mahsustur.

 

- Web sitenin yayında kalması için Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Bu yazdıklarımı internette araştırabilirsiniz. Şuanda bu ücretleri kazanmadan cebimden ödemekteyim. Web site kendi masrafını ödesin. Bu siteden zaten kazancım yok! Dikkatinizi çekmek isterim web sitede hiç bir ürün satılmamaktadır. Bu site bir kişisel web sitedir. Nereye kadar dayanırım Allah Kerim! Web sitemizi ziyaret edebilmek için lütfen reklam engelleme eklentilerini bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum.

 

- Adsense kazancını görelim diyenlere gelsin!

 

Reklam Engelleme Logo Resim

 

 

Reklam Engelleme Logo Resim


Geri Dön