IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

Kanal T Frekansı

 - Kanal T Tv kanalı, 1 Mart 2007 senesinde kurulmuş olan Türk televizyon

Az Tv - Azərbaycan Tv Frekansı

 - Az Tv & Azerbaycan Tv kanalı Azerbaycan'ın ilk yerel televizyon ve radyo kanalı

Fox Sports Frekansı

- Fox Sports tv kanalı , Fox International Channels'a ait olan, 24 saatlik yayın kuşağı olan spor

Kabel Eins Frekansı

- Kabel Eins, ilk olarak 29 Şubat 1992 yılında yayın hayatına başlamıştır. ProSieben Sat.1

(TKGS) Nedir? Türksat Kanal Güncelleme Sistemi Nedir?

 - Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uydu TV/Radyo yayınları için


Eutelsat HotBird 13B-13C-13D 13.0°E Şebeke Arama (Network Search) Otomatik Güncelleme Frekansı Resim

Eutelsat HotBird 13B-13C-13D 13.0°E Şebeke Arama (Network Search) Otomatik Kanal Güncelleme Frekansı

 - Eutelsat Hot Bird 13B,13C,13D 13.0°E uydusunda Şebeke Arama (Network Search) hakkında sizlere bilgi vereceğim. Uydu cihazların, imalatı sırasında yazılım atılmaktadır. Uydu cihazınızda bulunmakta olan TP (TransPonder)' lar ya taşınmış, yayından kalkmış veya yeni yayına başlamış TV kanalları olabilmektedir.

 - Eski TransPonder' leri güncellemediğiniz sürece ne kadar tarama yaparsanız yapın, hep aynı kanalları bulacaktır. Yeni yayına başlamış Radyo ve TV kanallarına ulaşabilmek için TP'leri güncellemeniz şarttır. Güncelleme yapmanız durumunda uydu cihazınız yeni kanalların TP'lerini bulabilecektir. Otomatik güncelleme frekansına ulaşmak için konunun devamına bakınız.

- Bu Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen DEVAM Butonuna Basınız...

 - Irmak TV kanalı din ve kültür içerikli yayın yapmakta olan televizyon kanalıdır. 30 Mart 2012 senesinde test yayınına başlamış olan kanal, 21 Mart 2013' tarihinde ise normal yayınına başlamıştır. Irmak Televizyon kanalının Genel Yayın Müdürü Süleyman Sargın'dır. Radyo Cihan ise kardeş yayın organlarındandır. Irmak Tv kanalında Fethullah Gülen' in yanı sıra çeşitli kişilere ait sohbetleri, Kur'an-ı Kerim, dua, kültür ve sanat, kadın ve çocuk programlarıda yayınlarında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

 - Lider TV kanalı Azerbaycan'da 1 Eylül 2000 senesinde yayın hayatına başlamış olan televizyon kanallarındandır. Lider TV kanalı 24 saatlik yayın akışına sahip olup, Azerbaycan Cumhuriyeti ve SESAT-E 36 uydusu ile Asya ve Avrupa ülkelerine yayınlarını ulaştırmaktadır. Lider Tv, UEFA şampiyonlar ligi maçlarını ekranlarına taşımaktadır. Lider Tv'nin günlük yayın akışında yer alan programlar Kinozal, Səhər çağı, Tap dostum!, Sən! Mən! Gənc!, AR KLUB, Sizin səhhət, Klip saatı, Səda, Barkod, Mozaika, Solo, Bu saat, Mozaika, Azərbaycan kinosu ekranı, Gecə seansı vs. yayınlanmaktadır. Lider Tv kanalının yayınlarına ulaşabileceğiniz uydu frekansı ve yayın yapmakta olduğu diğer platformlarda izleyebileceğiniz kanal numaraları aşağıdaki tabloda güncel olarak verilmiştir. Lider Tv kanalına alternatif olarak TURKSAT uyduları üzerinden halen yayın yapmakta olan Hazar Tv & Xəzər TV Frekansı veya Ans Tv (Azərbaycan News Service) Frekansı' nı web sitemizden temin edebilirsiniz.

 - Az Tv & Azerbaycan Tv kanalı Azerbaycan'ın ilk yerel televizyon ve radyo kanalı ünvanına sahiptir. Radyo yayınlarına 1926 senesinde, televizyon yayınlarına ise 1955 senesinde başlamıştır. 2007 senesinde EBU üyesi olup Eurovision'a katılmayı istemişse de maalesef Avrupa Yayın Birliği'nin Ocak 2007 senesinde almış olduğu bir karara göre üyelik başvurusu "devletten yeteri kadar bağımsız olmadığı" gerekçesini öne sürerek katılımı reddedilmiştir. Şu anda Az Tv & Azerbaycan Tv Şampiyonlar Ligi ve Uefa Avrupa Ligi yayınlarını yayınlamaktadır. Azerspace-1 uydu faaliyete geçmiş olduğundan ötürü Turksat uydusundaki yayını sonlandırmıştır. Az Tv & Azerbaycan Tv kanalını izlemek isteyenler çanaklarını Azerspace-1 46°E uydusuna çevirerek yayınına ulaşabilirler. Az Tv & Azerbaycan Tv kanalının yayınlarına ulaşabileceğiniz uydu frekansı ve yayın yapmakta olduğu diğer platformlarda izleyebileceğiniz kanal numaraları aşağıdaki tabloda güncel olarak verilmiştir. Az Tv & Azerbaycan Tv kanalına alternatif olarak TURKSAT uyduları üzerinden halen yayın yapmakta olan Hazar Tv & Xəzər TV Frekansı veya Ans Tv (Azərbaycan News Service) Frekansı' nı web sitemizden temin edebilirsiniz.

 - "ATV International" kanalını SOCAR grubu satın almış olup bundan böyle CBC Tv (Azərbaycan) adıyla yepyeni logosuyla yayın hayatına devam edecektir. 24 saatlik uydudan yayın akışına sahiptir. Kanalın asıl önem vereceği konu ise haberler olacaktır. Haber Bültenlerini dört ayrı dilde Rusça, İngilizce, Farsça ve Ermenice dillerinde yayınlayacaktır. Haber Bültenleri dışında ise filmlere, kliplere, bazen de belgesellere yayın akışında yer verilecektir. Milli ideolojik temelinde faaliyet gösterecek olan televizyon kanalının karşısındaki hedefi bundan böyle aynı prensibe sadık kalmak koşulu ile Azerbaycan'ı dünyaya daha yakından tanıtmak için çalışacaklardır. CBC Tv (Azərbaycan) kanalının yayınlarına ulaşabileceğiniz uydu frekansı ve yayın yapmakta olduğu diğer platformlarda izleyebileceğiniz kanal numaraları aşağıdaki tabloda güncel olarak verilmiştir. CBC Tv (Azərbaycan) kanalına alternatif olarak TURKSAT uyduları üzerinden halen yayın yapmakta olan Hazar Tv & Xəzər TV Frekansı veya Ans Tv (Azərbaycan News Service) Frekansı' nı web sitemizden temin edebilirsiniz.

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....