IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

Shop90 Tv Frekansı

- Shop90 tv kanalı, interaktif alışveriş kanalıdır. Güney Koreli GS Shop şirketi ve Acun

Trans Ponder Nedir? TP Nedir?

TP Nedir? TransPonder Nedir?    - TP ingilizce bir sözcük olup uydu terimi

TRT Çocuk Frekansı

- TRT Çocuk kanalını çocukların yanı sıra yetişkinlerinde izlemekte olduğu bir

Atv Frekansı

- ATV Türkiye'nin en çok izlenen sayılı ulusal kanallarından biridir. İzleyici

24Kitchen Frekansı

- 24Kitchen tv kanalı, Fox International Channels'a aittir. 24 saatlik yayın yapan yemek kanalıdır.

Eutelsat HotBird 13B-13C-13D 13.0°E Şebeke Arama (Network Search)

[meta-title]{meta-title}[/meta-title]

Eutelsat HotBird 13B-13C-13D 13.0°E Şebeke Arama (Network Search) Otomatik Güncelleme Frekansı Resim

Eutelsat HotBird 13B-13C-13D 13.0°E Şebeke Arama (Network Search) Otomatik Kanal Güncelleme Frekansı

- Eutelsat Hot Bird 13B,13C,13D 13.0°E uydusunda Şebeke Arama (Network Search) hakkında sizlere bilgi vereceğim. Uydu cihazların, imalatı sırasında yazılım atılmaktadır. Uydu cihazınızda bulunmakta olan TP (TransPonder)' lar ya taşınmış, yayından kalkmış veya yeni yayına başlamış TV kanalları olabilmektedir.

- Eski TransPonder' leri güncellemediğiniz sürece ne kadar tarama yaparsanız yapın, hep aynı kanalları bulacaktır. Yeni yayına başlamış Radyo ve TV kanallarına ulaşabilmek için TP'leri güncellemeniz şarttır. Güncelleme yapmanız durumunda uydu cihazınız yeni kanalların TP'lerini bulabilecektir.

- Eutelsat Hot Bird 13B,13C,13D 13.0°E uydusunda taşınmış veya yeni yayına başlamış TV ve Radyo kanallarına ulaşabilmek için Otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

11054 H 27500 5/6

11727 V 27500 3/4

12054 H 29900 5/6

12149 V 27500 3/4

- Uydu alıcınızda TEMİZ kanal tarama yapmak için veya çift çıkan kanallardan kurtulmak için, uydu alıcınızın MENU > KURULUM > ANTEN AYARLARI > HotBird 13.0°E kısmındaki bütün Transponder-TP'leri yani frekansları siliniz. Uydu alıcınıza bu 4 (dört) frekansı girip kaydedin. Ardından Şebeke Arama veya NIT AÇIK yapıp taratınız. Yaklaşık 982 Tv kanalı bulmaktadır.

- Vermiş olduğum TP frekanslarını manuel olarak her birini teker teker uydu cihazınızın Manuel Kanal Tarama bölümüne girip ve Şebeke Arama (Network Search) veya NIT açık olacak şekilde seçip taramayı başlatınız.

Değerli ziyaretcimiz, üye olmadan YORUM yazabilirsiniz.

Benzer Makaleler:

1. 25 Mayıs 2016 17:44
    Yorum Sayısı: #1
    Durumu:

cihan

• Grubu: Ziyaretçi
    Bütün frekansları yazmama rağmen hiçbir şekilde sinyal alamıyorum..! Yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım ? ! Şimdiden teşekkürler paylaşım ve yardımlarınız için.. iyi çalışmalar...!
    • Beğendim
    • 24
  2. 7 Kasım 2016 19:28
    Yorum Sayısı: #2
    Durumu:

Serkan

• Grubu: Ziyaretçi
    Bunların hepsini taratırsak kanallar sıgmaz ki! Bi yanlışlık olmasın daha 1. TP deyim 58% 983 kanal buldu.
    • Beğendim
    • 7

Yorum ekle

UYARI !

* Suç teşkil edecek, yasadışı, küfür, hakaret, tehditkar, rahatsız edici, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerdeki içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

* İmla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

* Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız:*
E-Posta adresiniz:*
Yorum:
UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org

© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....