IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

MovieSmart Platin 2 Frekansı

- MovieSmart Platin 2 Tv kanalı DSmart platformu üzerinden yayın yapmakta olan yabancı

Hazar Tv - Xəzər Xəbər TV (Azərbaycan) Frekansı

 - Hazar Tv kanalı açıldığı günden bugüne Azerbaycan'ın millî manevi

Viva Tv Frekansı

 - Viva TV, Radyo Viva’nın TV kanalı olarak 25 Ekim 2000 senesinde kurulmuş olup yerli

Kanal Avrupa Tv Frekansı

- Kanal Avrupa, tv kanalı 1 Aralık 2004 yılında Avrupadaki Türkler tarafından kurulmuş olan

TV 8 Frekansı

 - TV 8 kanalı 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu tarafından kurulmuştur. 2013 yılında


French Lover Logo Resim

 

French Lover Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  2009
 1. Telefon :  +31 43 3900105
 1. Faks :  +31 46 4753090
 1. Adres :  BLEKERIJ 58 B 6212 XW Maastricht Netherlands
 Web Sitesi :  French Lover

 

French Lover Kanal Hakkında Bilgi :

 

 - French Lover Tv kanalı Hollanda'dan yayın yapmaktadır. +18 yani Adult tv kanalıdır. 23:00 ile 04:00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. Şifreli olarak yayın yapmaktadır. Yayınlarını izleyebilmeniz için Tv kanalının Yasal Abonelik kartını alarak yayınlarını izleyebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir durum var! Almış olduğunuz Yasal Abonelik Kartı'nı veya Modül'ü uydu cihazınıza takacağınız için önceden almış olduğunuz uydu cihazınızda Kart veya Modül girişinin olması gerekmektedir! Aksi takdirde yeni nesil uydu cihazı almanız gerekecektir. Ayrıca uydu cihazınızda kart ve modül girişinin olduğuna dikkat ediniz!

 

- French Lover uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Playboy Tv Logo Resim

 

Playboy Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 1. Telefon :  +54 (0)11 4851 3700
 1. E-Posta :  contacto@playboytvla.com
 2. E-Posta :  contacto@claxson.com
 3. E-Posta :  info@claxson.com
 4. E-Posta :  redes@playboytvla.com
 1. Adres :  Claxson Av. Melian 2780 Buenos Aires 1430 EVH Argentina
 Web Sitesi :  Playboy Tv

 

Playboy Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

 - Playboy Tv kanalı Arjantin'den yayın yapmaktadır. +18 yani Adult tv kanalıdır. Şifreli olarak yayın yapmaktadır. Yayınlarını izleyebilmeniz için Tv kanalının Yasal Abonelik kartını alarak yayınlarını izleyebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir durum var! Almış olduğunuz Yasal Abonelik Kartı'nı veya Modül'ü uydu cihazınıza takacağınız için önceden almış olduğunuz uydu cihazınızda Kart veya Modül girişinin olması gerekmektedir! Aksi takdirde yeni nesil uydu cihazı almanız gerekecektir. Ayrıca uydu cihazınızda kart ve modül girişinin olduğuna dikkat ediniz!

 

- Playboy Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Pink x Logo Resim

 

Pink x Kanalın İletişim Bilgileri

 

 1. Telefon :  +33 (0) 1 5580 7717
 1. Faks :  +33 (0) 1 5580 7718
 1. E-Posta :  pinktv@pinktv.fr
 1. Adres :  Pink TV International B.V. 20/22 rue de Turenne Paris F-75004 France
 Web Sitesi :  Pink x

 

Pink x Kanal Hakkında Bilgi :

 

 - Pink x Tv kanalı Fransa'dan yayın yapmaktadır. +18 yani Adult tv kanalıdır. Şifreli olarak yayın yapmaktadır. 22:00 ile 05:00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. Yayınlarını izleyebilmeniz için Tv kanalının Yasal Abonelik kartını alarak yayınlarını izleyebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir durum var! Almış olduğunuz Yasal Abonelik Kartı'nı veya Modül'ü uydu cihazınıza takacağınız için önceden almış olduğunuz uydu cihazınızda Kart veya Modül girişinin olması gerekmektedir! Aksi takdirde yeni nesil uydu cihazı almanız gerekecektir. Ayrıca uydu cihazınızda kart ve modül girişinin olduğuna dikkat ediniz!

 

- Pink x uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Vivid TV Logo Resim

 

Vivid TV Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  01 Kasım 2014
 1. E-Posta :  support@vividtv.com
 2. E-Posta :  webmaster@vividtv.com
 3. E-Posta :  contact@vividtv.com
 4. E-Posta :  accounts@billing.vividtv.com
 1. Adres :  c/o Vivid Entertainment BV Jachthavenweg 109 H Amsterdam NL-1081 KM Netherlands
 Web Sitesi :  Vivid TV

 

Vivid TV Kanal Hakkında Bilgi :

 

 - Vivid TV Europe kanalı Hollanda'dan yayın yapmaktadır. +18 yani Adult tv kanalıdır. Şifreli olarak yayın yapmaktadır. Yayınlarını izleyebilmeniz için Tv kanalının Yasal Abonelik kartını alarak yayınlarını izleyebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir durum var! Almış olduğunuz Yasal Abonelik Kartı'nı veya Modül'ü uydu cihazınıza takacağınız için önceden almış olduğunuz uydu cihazınızda Kart veya Modül girişinin olması gerekmektedir! Aksi takdirde yeni nesil uydu cihazı almanız gerekecektir. Ayrıca uydu cihazınızda kart ve modül girişinin olduğuna dikkat ediniz!

 

- Vivid TV uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Penthouse Tv Logo Resim

 

Penthouse Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 1. Telefon :  +54 (0)11 4851 3700
 1. E-Posta :  contacto@playboytvla.com
 2. E-Posta :  contacto@claxson.com
 3. E-Posta :  info@claxson.com
 4. E-Posta :  redes@playboytvla.com
 1. Adres :  Claxson Av. Melian 2780 Buenos Aires 1430 EVH Argentina
 Web Sitesi :  Penthouse Tv

 

Penthouse Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

 - Penthouse Tv kanalı Arjantin'den yayın yapmaktadır. +18 yani Adult tv kanalıdır. Şifreli olarak yayın yapmaktadır. Yayınlarını izleyebilmeniz için Tv kanalının Yasal Abonelik kartını alarak yayınlarını izleyebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir durum var! Almış olduğunuz Yasal Abonelik Kartı'nı veya Modül'ü uydu cihazınıza takacağınız için önceden almış olduğunuz uydu cihazınızda Kart veya Modül girişinin olması gerekmektedir! Aksi takdirde yeni nesil uydu cihazı almanız gerekecektir. Ayrıca uydu cihazınızda kart ve modül girişinin olduğuna dikkat ediniz!

 

- Penthouse Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....