IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

Kanal 12 Frekansı

- Kanal 12 tv kanalı İstanbul'da kurulmuştur. Tv İstanbul merkezli televizyon kanalı olup EHL-İ

Astra 1KR-1L-1M-1N 19.2°E Şebeke Arama (Network Search)

Astra 1KR-1L-1M-1N 19.2°E Şebeke Arama (Network Search) Otomatik Kanal Güncelleme Frekansı

XXL Tv Frekansı

 - XXL Tv kanalı Fransa'dan yayın yapmaktadır. +18 yani Adult tv kanalıdır. Şifreli olarak

Alternativ TV (Azərbaycan) Frekansı

- Alternativ TV televizyon kanalı 2001 senesinde Azerbaycan'ın Gence kentinde kurulmuştur.

Planet Mutfak Frekansı

 - Planet Mutfak Tv kanalı, Türkiye'nin ilk ve tek yeni, lezzetli, taze, yerli yemek


Cem Tv Logo Resim

 

Cem Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  4 Eylül 2005
 Şirket Üvanı :  Renk Radyo ve Televizyon Yayıncılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (212) 625 18 18
 2. Telefon :  +90 (312) 465 05 73
 3. Telefon :  +90 (530) 592 72 59
 1. Faks :  +90 (212) 625 88 82
 1. E-Posta :  info@cemmedya.com
 2. E-Posta :  reklam@cemmedya.com
 3. E-Posta :  hilalsolmaz@cemmedya.com
 4. E-Posta :  neclatas@cemmedya.com
 1. Adres :  Huzur Mahallesi Ahmet Bayman Caddesi No:7 Sarıyer - İstanbul / Türkiye
 2. Adres :  Remzi Oğuz Arık Mahallesi Atatürk Bulvarı Bulvar Apt. No:219 Daire:11 Çankaya - Ankara / Türkiye
 Web Sitesi :  Cem Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Cem Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Cem TV kanalı Türkiye'nin ilk Alevi televizyon kanalı ünvanına sahiptir. Cem Tv kanalının kurucusu Prof. Dr. İzzettin Doğan'dır. Ayrıca Cem Vakfı bünyesinde 4 Eylül 2005 tarihinde kurulmuştur. Cem Tv kanalının yayın içeriği Kültür ve sanat, belgesel, haber, spor ve tartışma programları yayın kuşaklarında yer almaktadır. Cem Tv kanalının yayınları her kesime hitap etmektedir.

 

- Cem Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

BBC Earth Logo Resim

 

BBC Earth Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  2009
 Şirket Üvanı :  British Broadcasting Corporation
 1. Telefon :  03704 101 060
 2. Telefon :  0370 010 0222
 3. Telefon :  0843 504 3745
 4. Telefon :  020 7637 1630
 1. E-Posta :  bbcbreakfast@bbc.co.uk
 1. Adres :  Broadcasting House, Portland Place London W1A 1AA England
 Web Sitesi :  BBC Earth

 

BBC Earth Kanal Hakkında Bilgi :

 

- BBC Earth Tv kanalının türkçe açılımı Britanya Yayın Kuruluşu İngilizce BBC'nin açılımı ise (British Broadcasting Corporation) dır. Birleşik Krallık'ta kraliyet beratı altında ve devletin parasal desteği ile çalışmalarını sürdüren yayın kuruluşudur. BBC Earth ilk olarak 2009 yılında kurulmuştur. BBC Earth Tv kanalının merkezi Londra'da bulunmaktadır. BBC Earth tv kanalı vahşi yaşam, doğa bilgisi, bilim ve macera üzerine belgeseller yayınlamaktadır. Ayrıca inanılmaz şartlarda yaşanmış gerçek yaşam öykülerinide evinizde televizyon ekranlarınıza taşımaktadır. BBC Earth kanalı Türkiye'de dijital platformların üzerindeki yayınları Türkçe dublajlıdır. BBC Earth Tv Kanalı ile büyüleyici ve yüksek adrenalinli belgesellerden asla vazgeçemeyeceksiniz. BBC Earth kanalının yayınlarına Turksat uydusu üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

- BBC Earth uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

İz Tv Logo Resim

 

İz Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  6 Şubat 2006
 Şirket Üvanı :  ACP Medya
 1. Telefon :  +90 (212) 293 50 43
 2. Telefon :  +90 (212) 293 50 44
 1. Adres :  Gümüşsuyu Mahallesi Osmanlı Sokak Osmanlı İş Merkezi No 18 / 6 Taksim Beyoğlu - İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  İz Tv

 

İz Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- İZ TV kanalı 6 Şubat 2006 senesinde kurulmuş olup Türkiye'nin ilk gezi ve belgesel televizyon kanalıdır. İz tv kanalı 24 saatlik yayın akışına sahiptir. İz Tv kanalının yayın içeriğini tarih, kültür ve gezi oluşturmaktadır. Ayrıca doğa, macera, yemek, sağlık ve çocuk programlarına'da yer vermektedir. İz Tv kanalı Türkiye' de gerçek anlamda belge ve bilgi televizyon kanalı olma ünvanını bulunduran tv kanalıdır. İz Tv kanalı, Türk milletinin belgesellere ne kadar düşkün olduğunu benimsemiştir. Profesyonel belgesel ustalarının yayınları "Ustalara Saygı" yayın kuşağında, Amatör ve Genç belgeselciler ise "Genç-İz" yayın kuşakları ile farklı kitlelere hitap etmektedir.

 

- İZ TV, kanalı 26 Haziran 2009 tarihi itibari ile Digiturk Plus hizmeti üzerinden yayınlarını HD olarak yayınlamaya başlamıştır. İz Tv kanalı 5 Temmuz 2011 tarihinde kısa süreliğine Türksat uydusu üzerinden yayınlarını türk halkına tanıtmak amacı ile şifresiz yayına geçmiştir.

 

- İz Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Kabel Eins Doku (Austria) Logo Resim

 

Kabel Eins Doku (Austria) Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  22 Eylül 2016
 Şirket Üvanı :  ProSiebenSat.1 Digital GmbH
 1. Telefon :  089 / 9507 - 10
 1. Faks :  089 / 9507 - 8901
 1. E-Posta :  zuschauerservice@kabeleinsdoku.de
 2. E-Posta :  kontakt@prosiebensat1digital.de
 1. Adres :  Medienallee 4 D-85774 Unterföhring / Deutschland
 Web Sitesi :  Kabel Eins Doku (Austria)

 

Kabel Eins Doku (Austria) Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Kabel Eins Doku (Austria), 22 Eylül 2016 tarihinde almanya'nın Unterföhring bölgesinde kurulmuştur. Diğer Kabel Eins kanalları gibi ProSiebenSAt.1 bünyesinde yer almaktadır. Kabel Eins Doku (Austria) yani Avusturya ülkesine özel yayınıdır. Yayın akışlarında sadece reklam kuşağında farklılık göstermektedir. Temel olarak yayınları belgesel ve ünlü simalar ile röportajlar üzerine olan kanal, sanat ile ilgili iç içe yayınları ile beraber pek çok kişinin ortak tercihi olarak görülmektedir.

 

- Günün belli saatlerinde sizlere alternatif pek çok programlar sunmaktadır. Pazartesi günleri temel olarak doğa belgeselleri, Salı günleri öyküler, Çarşamba günleri True Crime ismi verilen dizi yayınları ve belgeseller, Perşembe günleri Muhabir hikayeleri, Cuma günleri ise Kahramanları anlatan yayınlar sunabiliyor. Hafta sonları ise tiyatro ve sanat içerikli yayınları sunan kanal, genel olarak orta yaş ve ileri yaş kullanıcılarına daha fazla hitap etmektedir. Kabel Eins Doku (Austria), web sitemiz üzerinde yer alan frekans ayarlarının yapılması dahilinde Türkiye’den de izlenebilmektedir. DVB ve IPTV üzerinden izlenebilen kanalın CEO’su ise Thorsten Putsch’tur. Aktif olarak Alman izleyici pazarının %3’lük bir bölümüne hitap eden kanal, ülkemizden de Alman vatandaşları ve Almanya’da yaşamış Türklerin ortak tercihi olarak görülmektedir.

 

- Kabel Eins Doku (Austria) uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Kabel Eins Doku Logo Resim

 

Kabel Eins Doku Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  22 Eylül 2016
 Şirket Üvanı :  ProsiebenSat.1 Digital Gmbh
 1. Telefon :  089 / 9507 - 10
 1. Faks :  089 / 9507 - 8901
 1. E-Posta :  kontakt@prosiebensat1digital.de
 2. E-Posta :  zuschauerservice@kabeleins.de
 1. Adres :  Medienallee 4 D-85774 Unterföhring / Deutschland
 2. Adres :  Gutenbergstr. 3a D-85774 Unterföhring / Deutschland
 Web Sitesi :  Kabel Eins Doku
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Kabel Eins Doku Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Kabel Eins Doku, 22 Eylül 2016 tarihinde almanya'nın Unterföhring bölgesinde kurulmuştur. Diğer Kabel Eins kanalları gibi ProSiebenSAt.1 bünyesinde yer almaktadır. Temel olarak yayınları belgesel ve ünlü simalar ile röportajlar üzerine olan kanal, sanat ile ilgili iç içe yayınları ile beraber pek çok kişinin ortak tercihi olarak görülmektedir.

 

- Günün belli saatlerinde sizlere alternatif pek çok programlar sunmaktadır. Pazartesi günleri temel olarak doğa belgeselleri, Salı günleri öyküler, Çarşamba günleri True Crime ismi verilen dizi yayınları ve belgeseller, Perşembe günleri Muhabir hikayeleri, Cuma günleri ise Kahramanları anlatan yayınlar sunabiliyor. Hafta sonları ise tiyatro ve sanat içerikli yayınları sunan kanal, genel olarak orta yaş ve ileri yaş kullanıcılarına daha fazla hitap etmektedir. Kabel Eins Doku, web sitemiz üzerinde yer alan frekans ayarlarının yapılması dahilinde Türkiye’den de izlenebilmektedir. DVB ve IPTV üzerinden izlenebilen kanalın CEO’su ise Thorsten Putsch’tur. Aktif olarak Alman izleyici pazarının %3’lük bir bölümüne hitap eden kanal, ülkemizden de Alman vatandaşları ve Almanya’da yaşamış Türklerin ortak tercihi olarak görülmektedir.

 

- Kabel Eins Doku uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....