IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

e2 Frekansı

 - e2 tv kanalı, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın yapmakta olan televizyon kanalıdır.

Kral Tv Frekansı

 - Kral TV, 1994 yılında yayın hayatına merhaba ile başlamış, Türkiye'nin ilk video

Vuslat Tv (Malatya) Frekansı

- Vuslat Tv (Malatya) kanalı birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmaktadır.

Akdeniz Tv - art Tv Frekansı

- Akdeniz Tv büyümeye karar vermiş olup ilk etapda logolarını ve isimlerini

Festival Tv Frekansı

 - Festival Tv yirmidört saatlik yayın akışı boyuncu bir birinden güzel türk


CNN International Logo Resim

 

CNN International Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  1 Eylül 1985
 Şirket Üvanı :  Turner Broadcasting System, Inc.
 1. Telefon :  (404) 878 22 76
 1. Faks :  (404) 827 19 95
 1. E-Posta :  copyrightagent@turner.com
 1. Adres :  One CNN Center Atlanta, GA 30303
 Web Sitesi :  CNN International

 

CNN International Kanal Hakkında Bilgi :

 

- CNN kanalı 1 Eylül 1985'te Atlanta'da medya patronu Ted Turner şahıs tarafından kurulmuştur. İlk haber kanalı ünvanına sahiptir. CNN'in açılımı "Cable News Network" (CNN) dir.

- CNN kanalı 24 saat haber yayını yapmaktadır. CNN tv kanalını bugün tüm dünyada 212 ülkede 1.5 milyardan fazla insan evinde izlemektedir. Bugün tüm dünyada değişik dillerde haber kanalları, 12 adet web sitesi, 2 radyosu ve tüm dünyaya yayılmış haber ekibiyle en yaygın haber kaynaklarından sadece birisidir. 1995 yılında açmış oldukları web sitesi cnn.com adresinden yayında bulunan cnn ilk büyük boyutlu haber sitesi olarak kendini tanıtmıştır.

- CNN tv kanalının tüm dünyada tanınan bir kanal haline gelmesi sağlamış olan 1991 yılındaki ilk Körfez Savaşı sırasında Bağdat'tan savaşı canlı olarak vermesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yapmış oldukları bu yayınlarla televizyon haberciliğinde yeni bir dönem başlatmış oldular.

- Her geçen gün büyümekte olan CNN kanalı ile kurucularından olan Ted Turner en önemli medya patronlarından biri olan, bağlı bulunduğu holding Time Warner ise en büyük medya şirketlerinden biri olmuştur.

- CNN Türkiye'de Doğan Holding ile yaptığı anlaşma neticesinde Türkiye çapında yayın yapan CNN Türk adında haber kanalı kurmuştur.

 

- CNN International uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Tele 1 Logo Resim

 

Tele 1 Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  2017
 Şirket Üvanı :  ABC Radyo,Televizyon ve Dijital Yayıncılık A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (212) 963 10 51
 1. E-Posta :  izleyicitemsilcisi@tele1.com.tr
 1. Adres :  Huzur Mah. Ahmet Bayman Cad. No:2 Kat:3 Seyrantepe, İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  Tele 1
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Tele 1 Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Tele1 Tv kanalı, toplumcu, laik, cumhuriyetçi, aydınlanmacı, demokratik, bağımsız ve bu çerçevede nitelikli ve muhalif bir televizyon kanalıdır. Gün geçtikçe izleyicilerin beğenisini kazanmaktadır. Tele1 Tv kanalı cumhuriyetçi ve toplumcu bir anlayışla muhalif çizgi izlemektedir. Muhalif yayın yapan kimi televizyon kanalları ya kapatıldı ya da mali ambargolar (fiili reklam ambargosu) altında yayınını sürdüremez duruma düşerek alanı terk ettiler. Tele1 Tv kanalı alternatif olarak yayın hayatına başladı. Bu alandaki büyük bir boşluğuda böylece doldurmuş oldular.

- Zamanında Halk Tv de program yapan sunucuları bu tv kanalından takip edebilirsiniz. Yayınlarını beğeneceğiniz için şiddetle izlemenizi tavsiye ederim.

 

- Tele 1 uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Kanal 68 (Aksaray) Logo Resim

 

Kanal 68 (Aksaray) Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Şirket Üvanı :  Yiğit Televizyon Radyo Yayıncılık A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (382) 212 66 71
 1. Faks :  +90 (382) 213 96 48
 1. E-Posta :  kanal68@hotmail.com
 1. Adres :  Çerdiğin Mahallesi Hashas Caddesi No:18 Kat:2/3 Merkez - Aksaray / Türkiye
 Web Sitesi :  Kanal 68 (Aksaray)

 

Kanal 68 (Aksaray) Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Kanal 68 (Aksaray) Tv kanalı Yiğit Televizyon Radyo Yayıncılık A.Ş. 'ne aittir.  Kanal 68 tv kanalı Aksaray ilinin yerel televizyon kanallarındandır. Kanal 68 tv kanalının yayın akışında uluslararası ile yerel haberler'in yanında son dakika haberlerinede yer vermekte olup; basın, medya, güncel, spor, siyaset, ekonomi, magazin, sinema programlarınada yer ayırmaktadır. Kanal 68 tv kanalı Aksaray ilinin önemli televizyon kanalları arasında yer almakta olup, en çok izlenen yerel kanal olmayı başarmıştır. Kanal 68 (Aksaray) Tv kanalının yayınlarına Turksat ve Digiturk üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

- Kanal 68 (Aksaray) uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

4 Eylül Tv Logo Resim

 

4 Eylül Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  1 Şubat 2015
 Şirket Üvanı :  Onat Medya Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (346) 217 19 19
 1. Faks :  +90 (346) 219 19 23
 1. E-Posta :  iletisim@4eylultv.com
 2. E-Posta :  izleyicitemsilci@4eylultv.com
 3. E-Posta :  istanbul@4eylultv.com
 1. Adres :  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 30. Sokak No.:100 Merkez - Sivas / Türkiye
 Web Sitesi :  4 Eylül Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

4 Eylül Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- 4 Eylül Tv kanalı kısa sürelik test yayınının ardından 1 Şubat 2015 tarihin' de yayın hayatına başlamıştır. Sivas ilinden yayın yapmakta olup, Sivas'ın sesini Türkiye' yeye duyurmayı amaç edinmiştir. Kısa süre içerisinde göstermiş olduğu çalışmalar ile siz değerli izleyicilerin yoğun ilgisini, desteğini ve beğenisini kazanmış televizyon kanalıdır. 4 Eylül Tv kanalı Onat Medya Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş. adı altında faaliyet göstermektedir. 4 Eylül Tv Logosu ile yayın yapmaktadır. 4 Eylül televizyonu yayıncılık anlayışını Sivas’da değiştirmeye yönelik çalışmaları ile siz değerli izleyicilerin karşısına çıkmış ve Türkiye genelinde yoğun bir izlenme oranını yakalamıştır.

 

- 4 Eylül Tv kanalı ana haber Bülteni, ülke ve Sivas gündemlerini değerlendirerek, öne çıkan başlıkları izleyici kitlesine ulaştırmayı amaç edinmiştir. Ana Haber Canlı Yayın Konukları ile Haber Yorumları ve Kıssadan Hisse Öyküleri ile siz değerli izleyici kitlesiyle buluşturmaktadır. 4 Eylül Tv kanalının yayın akışında  Ekonomi, Siyasi, Spor, Eğlence, Sağlık, Kültür Programları, Gençlere ve Çocuklara Yönelik programları yayın akışlarında yer almaktadır. Sivas ilinin yöresel lezzetleri ile Türkiye genelinde’ ki lezzetleri’ de siz değerli izleyicilerle buluşturmayı görev benimsemiştir.

 

- 4 Eylül Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

İz Tv Logo Resim

 

İz Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  6 Şubat 2006
 Şirket Üvanı :  ACP Medya
 1. Telefon :  +90 (212) 293 50 43
 2. Telefon :  +90 (212) 293 50 44
 1. Adres :  Gümüşsuyu Mahallesi Osmanlı Sokak Osmanlı İş Merkezi No 18 / 6 Taksim Beyoğlu - İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  İz Tv

 

İz Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- İZ TV kanalı 6 Şubat 2006 senesinde kurulmuş olup Türkiye'nin ilk gezi ve belgesel televizyon kanalıdır. İz tv kanalı 24 saatlik yayın akışına sahiptir. İz Tv kanalının yayın içeriğini tarih, kültür ve gezi oluşturmaktadır. Ayrıca doğa, macera, yemek, sağlık ve çocuk programlarına'da yer vermektedir. İz Tv kanalı Türkiye' de gerçek anlamda belge ve bilgi televizyon kanalı olma ünvanını bulunduran tv kanalıdır. İz Tv kanalı, Türk milletinin belgesellere ne kadar düşkün olduğunu benimsemiştir. Profesyonel belgesel ustalarının yayınları "Ustalara Saygı" yayın kuşağında, Amatör ve Genç belgeselciler ise "Genç-İz" yayın kuşakları ile farklı kitlelere hitap etmektedir.

 

- İZ TV, kanalı 26 Haziran 2009 tarihi itibari ile Digiturk Plus hizmeti üzerinden yayınlarını HD olarak yayınlamaya başlamıştır. İz Tv kanalı 5 Temmuz 2011 tarihinde kısa süreliğine Türksat uydusu üzerinden yayınlarını türk halkına tanıtmak amacı ile şifresiz yayına geçmiştir.

 

- İz Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....