IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

Cento X Cento Tv Frekansı

 - Cento X Cento Tv kanalı İtalya'dan yayın yapmaktadır. Pink O Tv kanalı ile kardeş

Kıbrıs Tv & KTV (K.K.T.C.) Frekansı

- Kıbrıs TV Kanalı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.) televizyon kanallarındandır.

Ege Türk Tv Frekansı

- Ege Türk Tv kanalı Ege Bölgesi esas olmak üzere, sanatsal faaliyetlerini,

RTL Passion Tv Frekansı

RTL Passion Tv, 27 Kasım 2006 yılında yayına girmiştir. RTL Grubu tarafından kurulan bu kanal,

Baby Tv Frekansı

- Baby TV kanalı, 0-3 yaş arası çocuklara hitap etmekte olan çizgi film kanalıdır.


4 Eylül Tv Logo Resim

 

4 Eylül Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  1 Şubat 2015
 Şirket Üvanı :  Onat Medya Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (346) 217 19 19
 1. Faks :  +90 (346) 219 19 23
 1. E-Posta :  iletisim@4eylultv.com
 2. E-Posta :  izleyicitemsilci@4eylultv.com
 3. E-Posta :  istanbul@4eylultv.com
 1. Adres :  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 30. Sokak No.:100 Merkez - Sivas / Türkiye
 Web Sitesi :  4 Eylül Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

4 Eylül Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- 4 Eylül Tv kanalı kısa sürelik test yayınının ardından 1 Şubat 2015 tarihin' de yayın hayatına başlamıştır. Sivas ilinden yayın yapmakta olup, Sivas'ın sesini Türkiye' yeye duyurmayı amaç edinmiştir. Kısa süre içerisinde göstermiş olduğu çalışmalar ile siz değerli izleyicilerin yoğun ilgisini, desteğini ve beğenisini kazanmış televizyon kanalıdır. 4 Eylül Tv kanalı Onat Medya Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş. adı altında faaliyet göstermektedir. 4 Eylül Tv Logosu ile yayın yapmaktadır. 4 Eylül televizyonu yayıncılık anlayışını Sivas’da değiştirmeye yönelik çalışmaları ile siz değerli izleyicilerin karşısına çıkmış ve Türkiye genelinde yoğun bir izlenme oranını yakalamıştır.

 

- 4 Eylül Tv kanalı ana haber Bülteni, ülke ve Sivas gündemlerini değerlendirerek, öne çıkan başlıkları izleyici kitlesine ulaştırmayı amaç edinmiştir. Ana Haber Canlı Yayın Konukları ile Haber Yorumları ve Kıssadan Hisse Öyküleri ile siz değerli izleyici kitlesiyle buluşturmaktadır. 4 Eylül Tv kanalının yayın akışında  Ekonomi, Siyasi, Spor, Eğlence, Sağlık, Kültür Programları, Gençlere ve Çocuklara Yönelik programları yayın akışlarında yer almaktadır. Sivas ilinin yöresel lezzetleri ile Türkiye genelinde’ ki lezzetleri’ de siz değerli izleyicilerle buluşturmayı görev benimsemiştir.

 

- 4 Eylül Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Kanal Avrupa Tv Logo Resim

 

Kanal Avrupa Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  20 Kasım 2004
 Şirket Üvanı :  APA Produktion und Werbeagentur GmbH
 1. Telefon :  +49 (203) 519 282 0
 2. Telefon :  +90 (212) 512 91 87
 3. Telefon :  +90 (541) 381 71 76
 1. Faks :  +49 (203) 519 282 10
 1. E-Posta :  info@kanalavrupa.tv
 2. E-Posta :  ozkan@kanalavrupa.tv
 1. Adres :  Jordingstr. 5 47119 Duisburg / Deutschland
 2. Adres :  İ.M.Ç 6.Blok 6601 Unkapanı - İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  Kanal Avrupa Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Kanal Avrupa Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Kanal Avrupa, tv kanalı 1 Aralık 2004 yılında Avrupadaki Türkler tarafından kurulmuş olan ilk televizyon kanalıdır. Almanya'nın yayın lisansına sahip olup Avrupa üzerinden yayın yapmaktadır. Avrupa'da bulunan türklerin sesi olmuştur. 24 saatlik yayın akışları ile her hafta yapmış oldukları canlı yayınları, tartışma ve bilgilendirme programları ile Avrupa'da bulunan Türk izleyici kitlelerin beğenisini toplamıştır. Yayınlarında müzik, sosyal içerikli yapımlar, eğlence programları ile izleyicilerin ortak duygularda buluşmalarını, hüzünlerini ve sevinçlerini birlikte yaşamalarını sağlamaktadır.

 

- Kanal Avrupa ayrıca Akbaş Müzik bünyesinde bulunmaktadır. Kanal Avrupa yayın politikasıyla, saygı ve ilgi uyandırmakta olan Avrupalı türklerin saygısını kazanmıştır. Siyasi, din ve sosyal görüşü ne olursa olsun avrupada bulunan türkler Kanal Avrupa tv ekranlarında kendilerine yer bulabilmektedir. Aslında Kanal Avrupa Tv kanalı bir görevi daha üstlenmektedir. Avrupa ile Türkiye arasında bir köprüdür.

 

- Kanal Avrupa Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Funk Tv Logo Resim

 

Funk Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  29 Ağustos 1997
 Şirket Üvanı :  Südwestrundfunk (SWR)
 1. Telefon :  0711 929 0
 1. Faks :  0711 929 11300
 1. E-Posta :  info@funk.net
 2. E-Posta :  info@swr.de
 1. Adres :  Neckarstraße 230 70190 Stuttgart / Deutschland
 Web Sitesi :  Funk Tv

 

Funk Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Funk Tv, Almanya'nın Stuttgart bölgesinde yayınlarına devam eden, ilk olarak 29 Ağustos 1997 yılında yayın haklarına başlamış olan kanal türüdür. Bu süre zarfında ismi EinsMuXx'du, fakat daha sonrasında 2005 yılı itibariyle Eins Plus ismine geri dönüş yapmıştır. 30 Eylül 2016 tarihi itibari ile kanalın ismi Funk Tv olarak değiştirme kararı aldılar. ARD Dijitalin altyapısında yer almaktadır. Temel olarak ele aldığı türler ise konserler, komedi dizileri, film kuşakları, Talk Showlar ve kültürel faaliyetlerdir.

 

- Hitap ettiği 14 - 29 yaş aralığı genç nesillerdir. Bu sebeple Almanya genelinde %4’lük bir Pazar payına sahiptir. Almanya’da yer alan birçok kültürel faaliyetlere öncülük etmesi, önemli konserlere canlı yayınlar yapması gibi durumlar düşünüldüğü zaman Funk Tv kanalı fazlası ile yaygın bir hedef kitleye sahiptir. Kurucusu Südwestrundfunk firmasıdır. Astra'nın yanı sıra DVB, IPTV gibi alanlardan da kolaylıkla izlenebilmektedir. Spor faaliyetlerine de çok fazla değinen ve olimpiyatların Almanya yayıncısı olarak bilinen kanal türü, aktif olarak 5 milyonun üzerinde hedef kitlenin her gün ziyaretini almaktadır. 720p HD çözünürlük kalitesi ile yayınlarına devam etmektedir. Günün belli saatlerinde alternatif müzik tanıtımları yapmaktadır.

 

- Funk Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Melodie Tv Logo Resim

 

Melodie Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  23 Temmuz 2012
 1. Telefon :  +43 (5266) 88082
 1. Faks :  +43 (5266) 88082 8119
 1. E-Posta :  info@melodie-express.tv
 1. Adres :  Melodie TV · Industriestraße 3 6430 Ötztal-Bahnhof
 Web Sitesi :  Melodie Tv

 

Melodie Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

Melodie Tv, bir Alman müzik kanalıdır. 23 Temmuz 2012 yılından bu yana kitlelere tanıtımlar sunan kanal türü, aynı zamanda canlı maç izleme özelliklerini de Alman kitlelere sunuyor. Günümüzde sadece Almanya'da değil, aynı zamanda Avusturya ve İsviçre'de de naklen izlenebiliyor.

 

Rock ve Pop müzik türlerine ağırlıklı yayınlar sunan kanal türü, bir diğer adı ile Melody Express olarak da bilinmektedir. Astra uydusu üzerinden takip edilebilen kanal, çeşitli müzik türlerinin haftalık listesini sunuyor ve halka hitap eden türde ki müziklere direkt olarak erişebilmenizi kolaylaştırıyor. Bu yönde ise Melodie Tv, günümüzün en çok tercih edilen kanal türü olarak göze çarpmaktadır. Sanatla iç içe olan kanal türü, günün belli saatlerinde ünlülerle röportaj, resim galerileri, tiyatro ve konserlere ilişkin bilgiler de vermektedir. Bettina Prenn’in CEO’luk görevini üstlendiği kanal, henüz 4-5 senedir faaliyet halinde olmasına rağmen, Almanya’nın en çok izlenen müzik kanallarından bir tanesi haline dönüşmüştür.

 

- Melodie Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Servus Tv (Deutschland) Logo Resim

 

Servus Tv (Deutschland) Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  1995
 Şirket Üvanı :  Red Bull Media House GmbH
 1. Telefon :  0800 100 30 70
 2. Telefon :  0043 662 842244
 1. Faks :  0043 662 842244 28181
 1. E-Posta :  kontakt@servustv.at
 1. Adres :  Oberst-Lepperdinger-Str. 11-15 A-5071 Wals bei Salzburg, Österreich
 2. Adres :  Ludwig-Bieringer-Platz 1 A-5073 Wals-Himmelreich, Österreich
 Web Sitesi :  Servus Tv (Deutschland)
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Servus Tv (Deutschland) Kanal Hakkında Bilgi :

 

Servus Tv (Deutschland) kanalı, ilk olarak 1995 yılında Avusturya'da, daha sonrasında ise 2009 yılında Almanya'da yayına başlamıştır. Alman ve Avusturyalı ortak firmalar tarafından yayınlarına devam etmektedir. DVB, IPTV, Eutelsat ve Astra üzerinden takip edilebilmektedir.

 

Pazar payı Almanya'da %2, Avusturya'da ise %1.7'dir. Kanal genel olarak etkinlikleri ele almaktadır. Eğitim ve danışmanlık, bilgi verici içerikler, eğlence kanalları gibi birçok programı bizlerle buluşturmaktadır. Dietrich Mateschitz, Christopher Reindl, Andreas Gall CEO’luk görevini üstlenmektedir. Bu alanda birbirinden kaliteli yapıtları sunan ve röportajları ile ön plana çıkan Servus Tv, Almanya’da önemli bir kanal türü olarak kitlelere hitap etmektedir. Sanatsal faaliyetleri ve birçok önemli gelişmeleri canlı bir şekilde sunan kanal türü, son dönemlerde diğer Avrupa ülkelerinde de takip edilmeye başlandı. Özellikle İsviçre, Türkiye ve diğer çeşitli ülkelerden, bazı uydu ve diğer frekans ayarları yapılarak takip edilebiliyor. 1080i HD formatıyla yayınlar sunan kanal türü, günümüzün en çok takip edilen Alman kanallarından bir tanesi olarak bilinmektedir.

 

- Servus Tv (Deutschland) uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....