IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

AS TV - Bursa AS TV Frekansı

 - Bursa AS TV ile en güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayriyetten son dakika haberlerini

Atv Avrupa Frekansı

 - Türkiye'de yayın hayatına başlamış olan Atv kanalı daha sonra gurbette yaşayan

Kanal 7 Avrupa Frekansı

 - KANAL 7 televizyonun yayın akışı Türkiye'yi 10 ve 20 dakikalık aralarla takip

Festival Tv Frekansı

 - Festival Tv yirmidört saatlik yayın akışı boyuncu bir birinden güzel türk

Pro Sieben MAXX Austria Tv Frekansı

ProSieben MAXX Tv, ilk olarak 3 Eylül 2013 yılında yayın hayatına başlamıştır. Temel olarak


HTV (Hayat TV) Logo Resim

 

HTV (Hayat TV) Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  3 Aralık 2007
 Şirket Üvanı :  Mediko Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (212) 589 34 06
 1. Faks :  +90 (212) 587 36 60
 1. E-Posta :  izleyicitemsilcisi@hayattv.net
 1. Adres :  Silivrikapı Mah. Kuvayi Milliye Cad. Çevre Tiyatrosu Sok. Çaykara Palas Apt. No:1/C Kocamustafapaşa - Fatih - İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  HTV (Hayat TV)
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

HTV (Hayat TV) Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Hayat Tv (HTV) kanalı 2 Aralık 2007 senesinde kurulmuş tv kanalıdır. HTV'nin yani Hayat Tv'nin açılımı "Hayatın Sesi TV" dir. Hayat Tv kanalı az kadrosu ile yayınlarını sürdürmeye çalışmaktadır. Hayat Tv kanalı kıt ekonomisi ve teknik kaynakları ile tamamen işçi sınıfı ve emekçi personellerinin çıkarları doğrultusunda yayınlarını sürdürmeye çalışmaktadır. HTV kanalı'nın yayın kuşağı kültür ağırlıklı olup aktüalite, haber ve politika'dan oluşmaktadır.

 

- Hayat Tv kanalının yayınları Türkiye, Orta Doğu, Avrupa, Kafkaslar ve Kuzey Afrika gibi geniş bir coğrafyada yayınlarına ulaşılabilmektedir. Ayrıca HTV kanalının yayınlarını web siteleri üzerinden de canlı olarak takip edilebilmektedir.


- Hayat Tv kanalı Özgürlük için savaşanlarla, Diktatörlüğü ve otoriterliğe isyan eden, Yumruğunu “artık yeter” deyip sıkan, Yaşamı savunanlarla, Bedenine ve kararlarına sahip çıkan, Kentine, mahallesine sahip çıkanlarla, Gençlerle üniversite kapılarında,

 

- HTV (Hayat TV) uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Kabel Eins Logo Resim

 

Kabel Eins Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  29 Şubat 1992
 Şirket Üvanı :  ProsiebenSat.1 Digital Gmbh
 1. Telefon :  089 / 9507 - 10
 1. Faks :  089 / 9507 - 8901
 1. E-Posta :  kontakt@prosiebensat1digital.de
 2. E-Posta :  zuschauerservice@kabeleins.de
 1. Adres :  Medienallee 4 D-85774 Unterföhring / Deutschland
 2. Adres :  Gutenbergstr. 3a D-85774 Unterföhring / Deutschland
 Web Sitesi :  Kabel Eins
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Kabel Eins Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Kabel Eins, ilk olarak 29 Şubat 1992 yılında yayın hayatına başlamıştır. ProSieben Sat.1 bünyesinde yer alan kanalın istasyonu ise Almanya'nın Unterföhring bölgesinde yer almaktadır.

 

- Genel olarak yayınlarını diziler, TV filmleri, eğlence programları, günlük haberler, röportajlar, belgeseller gibi yayınlardan yana tercih etmektedir. %5'lik bir pazar payını elinde barındıran kanal, Almanya'nın en sık izlenen kanalları arasında yer almaktadır. Platforma ilk giriş yaptığı dönemlerde adı Kabeleins.TV iken, 2009 yılı itibariyle adını tekrardan Kabel Eins olarak değiştirmiştir. Yayınlarını kablolu TV, DVB, IPTV üzerinden sunan kanalın formatı ise 1080p olarak HD yayınlar ile sağlanmaktadır. Almanya’nın en ünlü dizilerinin yayıncısı olmasından dolayı bölgenin sıkça tercih edilen, hatta Türkiye’den de pek çok kişi tarafından izlenen bir kanal olmanın gururunu yaşamaktadır. Almanya’nın yanı sıra İsviçre, Lüksemburg, Polonya gibi ülkelerden de canlı bir şekilde izlenebilmektedir.

 

- Kabel Eins uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Funk Tv Logo Resim

 

Funk Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  29 Ağustos 1997
 Şirket Üvanı :  Südwestrundfunk (SWR)
 1. Telefon :  0711 929 0
 1. Faks :  0711 929 11300
 1. E-Posta :  info@funk.net
 2. E-Posta :  info@swr.de
 1. Adres :  Neckarstraße 230 70190 Stuttgart / Deutschland
 Web Sitesi :  Funk Tv

 

Funk Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Funk Tv, Almanya'nın Stuttgart bölgesinde yayınlarına devam eden, ilk olarak 29 Ağustos 1997 yılında yayın haklarına başlamış olan kanal türüdür. Bu süre zarfında ismi EinsMuXx'du, fakat daha sonrasında 2005 yılı itibariyle Eins Plus ismine geri dönüş yapmıştır. 30 Eylül 2016 tarihi itibari ile kanalın ismi Funk Tv olarak değiştirme kararı aldılar. ARD Dijitalin altyapısında yer almaktadır. Temel olarak ele aldığı türler ise konserler, komedi dizileri, film kuşakları, Talk Showlar ve kültürel faaliyetlerdir.

 

- Hitap ettiği 14 - 29 yaş aralığı genç nesillerdir. Bu sebeple Almanya genelinde %4’lük bir Pazar payına sahiptir. Almanya’da yer alan birçok kültürel faaliyetlere öncülük etmesi, önemli konserlere canlı yayınlar yapması gibi durumlar düşünüldüğü zaman Funk Tv kanalı fazlası ile yaygın bir hedef kitleye sahiptir. Kurucusu Südwestrundfunk firmasıdır. Astra'nın yanı sıra DVB, IPTV gibi alanlardan da kolaylıkla izlenebilmektedir. Spor faaliyetlerine de çok fazla değinen ve olimpiyatların Almanya yayıncısı olarak bilinen kanal türü, aktif olarak 5 milyonun üzerinde hedef kitlenin her gün ziyaretini almaktadır. 720p HD çözünürlük kalitesi ile yayınlarına devam etmektedir. Günün belli saatlerinde alternatif müzik tanıtımları yapmaktadır.

 

- Funk Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Pro Sieben MAXX Austria Tv Logo Resim

 

Pro Sieben MAXX Austria Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  3 Eylül 2013
 Şirket Üvanı :  ProSiebenSat.1 Media
 1. Telefon :  +4989950710
 2. Telefon :  +491805077750
 1. Faks :  +498995071122
 2. Faks :  +491805077751
 1. E-Posta :  mail@pro-sieben.at
 2. E-Posta :  zuschauerservice@prosiebenmaxx.de
 1. Adres :  Medienallee 6 Unterföhring D-85774 Deutschland
 Web Sitesi :  Pro Sieben MAXX Austria Tv

 

Pro Sieben MAXX Austria Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

ProSieben MAXX Tv, ilk olarak 3 Eylül 2013 yılında yayın hayatına başlamıştır. Temel olarak film yayınları ile bilinen bir kanaldır. Ulusal bir kanal türü olmasından dolayı tüm Almanya'da kolaylıkla izlenebilmektedir. Merkezi Unterföhring bölgesinde yer alan kanal, ProSiebenSat.1 Medya bünyesinde yer almaktadır. ProSieben MAXX tv kanalı Austria yani Avusturya ülkesine özel yayınıdır. Yayın içeriğinde genelde değişiklik olmamaktadır. Reklam kuşağında farklılıklar göstermektedir.

 

Almanya’da %1’lik bir Pazar payına sahiptir. Gündüz ve akşam kuşaklarında ödüllü filmlere yer veren ProSieben MAXX Tv, aynı zamanda Almanya sinemasına da fazlası ile değinmektedir. IPTV, DVB ve Astra üzerinden izlenebilen bir kanaldır. 2015 yılı itibariyle HD yayın hayatına giriş yapmıştır. Uluslararası diziler, belgesel serileri ve bazı çizgi film yayınları ile ön plana çıkmaktadır. Çoğu film Amerikan sinemasından uyarlanmaktadır ve bu sebeple kanal yayıncıları Almanca dublaj yapmayı ihmal etmemektedir. Almanya’nın köklü TV medyası alanında yer alan Prosieben TV’nin kardeş kanalı olarak bilinmektedir. Episodes, Captain America, House Of Cards gibi önemli yapıtların yayın haklarını alarak, kendi bölgesinde yayınlayan ilk ve tek kanaldır.

 

- Pro Sieben MAXX Austria Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Pro Sieben MAXX Tv Logo Resim

 

Pro Sieben MAXX Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  3 Eylül 2013
 Şirket Üvanı :  ProSiebenSat.1 Media
 1. Telefon :  +4989950710
 2. Telefon :  +491805077750
 1. Faks :  +498995071122
 2. Faks :  +491805077751
 1. E-Posta :  zuschauerservice@prosieben.de
 1. Adres :  Medienallee 6 Unterföhring D-85774 Deutschland
 Web Sitesi :  Pro Sieben MAXX Tv

 

Pro Sieben MAXX Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

ProSieben MAXX Tv, ilk olarak 3 Eylül 2013 yılında yayın hayatına başlamıştır. Temel olarak film yayınları ile bilinen bir kanaldır. Ulusal bir kanal türü olmasından dolayı tüm Almanya'da kolaylıkla izlenebilmektedir. Merkezi Unterföhring bölgesinde yer alan kanal, ProSiebenSat.1 Medya bünyesinde yer almaktadır.

 

Almanya’da %1’lik bir Pazar payına sahiptir. Gündüz ve akşam kuşaklarında ödüllü filmlere yer veren ProSieben MAXX Tv, aynı zamanda Almanya sinemasına da fazlası ile değinmektedir. IPTV, DVB ve Astra üzerinden izlenebilen bir kanaldır. 2015 yılı itibariyle HD yayın hayatına giriş yapmıştır. Uluslararası diziler, belgesel serileri ve bazı çizgi film yayınları ile ön plana çıkmaktadır. Çoğu film Amerikan sinemasından uyarlanmaktadır ve bu sebeple kanal yayıncıları Almanca dublaj yapmayı ihmal etmemektedir. Almanya’nın köklü TV medyası alanında yer alan Prosieben TV’nin kardeş kanalı olarak bilinmektedir. Episodes, Captain America, House Of Cards gibi önemli yapıtların yayın haklarını alarak, kendi bölgesinde yayınlayan ilk ve tek kanaldır.

 

- Pro Sieben MAXX Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....