IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

Türksat 4A Uydusundan İlk Sinyal Ulaştı!

  - Kazakistan’daki Uzay üssü olan Baykonur'dan fırlatılmış olan Türksat

MovieSmart Premium Frekansı

- MovieSmart Premium Tv kanalı DSmart platformu üzerinden yayın yapmakta olan yabancı

Schau Tv Frekansı

Schau Tv, Almanya ve Avusturya ortak çalışması ile kurulmuş bir TV kanalıdır. İlk olarak 1

Türkiyem TV Frekansı

- Türkiyem TV kanalı, Anadolu’nun kaybolmaya yüz tutmuş kültürlerini

Azad Tv - Atv (Azərbaycan) Frekansı

 - atv & Azad Tv (Azərbaycan) (ATV), Azerbaycan'da yayın yapmakta olan özel


CNN International Logo Resim

 

CNN International Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  1 Eylül 1985
 Şirket Üvanı :  Turner Broadcasting System, Inc.
 1. Telefon :  (404) 878 22 76
 1. Faks :  (404) 827 19 95
 1. E-Posta :  copyrightagent@turner.com
 1. Adres :  One CNN Center Atlanta, GA 30303
 Web Sitesi :  CNN International

 

CNN International Kanal Hakkında Bilgi :

 

- CNN kanalı 1 Eylül 1985'te Atlanta'da medya patronu Ted Turner şahıs tarafından kurulmuştur. İlk haber kanalı ünvanına sahiptir. CNN'in açılımı "Cable News Network" (CNN) dir.

- CNN kanalı 24 saat haber yayını yapmaktadır. CNN tv kanalını bugün tüm dünyada 212 ülkede 1.5 milyardan fazla insan evinde izlemektedir. Bugün tüm dünyada değişik dillerde haber kanalları, 12 adet web sitesi, 2 radyosu ve tüm dünyaya yayılmış haber ekibiyle en yaygın haber kaynaklarından sadece birisidir. 1995 yılında açmış oldukları web sitesi cnn.com adresinden yayında bulunan cnn ilk büyük boyutlu haber sitesi olarak kendini tanıtmıştır.

- CNN tv kanalının tüm dünyada tanınan bir kanal haline gelmesi sağlamış olan 1991 yılındaki ilk Körfez Savaşı sırasında Bağdat'tan savaşı canlı olarak vermesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yapmış oldukları bu yayınlarla televizyon haberciliğinde yeni bir dönem başlatmış oldular.

- Her geçen gün büyümekte olan CNN kanalı ile kurucularından olan Ted Turner en önemli medya patronlarından biri olan, bağlı bulunduğu holding Time Warner ise en büyük medya şirketlerinden biri olmuştur.

- CNN Türkiye'de Doğan Holding ile yaptığı anlaşma neticesinde Türkiye çapında yayın yapan CNN Türk adında haber kanalı kurmuştur.

 

- CNN International uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

BBC World News Logo Resim

 

BBC World News Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  11 Mart 1991
 Şirket Üvanı :  British Broadcasting Corporation
 1. Telefon :  03704 101 060
 2. Telefon :  0370 010 0222
 3. Telefon :  0843 504 3745
 4. Telefon :  020 7637 1630
 1. E-Posta :  bbcbreakfast@bbc.co.uk
 1. Adres :  Broadcasting House, Portland Place London W1A 1AA England
 Web Sitesi :  BBC World News

 

BBC World News Kanal Hakkında Bilgi :

 

- BBC World News tv kanalı BBC (British Broadcasting Corporation)' nin uluslararası haber ve güncel olaylara ilişkin televizyon kanalıdır. BBC tv kanalının dünyanın çesitli yerlerinde izleyicisi ve haber kanalı bulunmaktadır. 1991 yılında kurulmuş olan BBC Dünya Servisi Televizyonu Avrupa'nın dışındaki adı ise BBC Dünya' dır. Kanalın BBC Dünya ismi 1994 senesinde değişikliğe gidilerek BBC World News adını almıştır. BBC World News tv kanalı 24 saatlik yayın akışında canlı yayın, bültenler, belgeseller, yaşam programları ve röportajlar'a yer vermektedir. BBC World News tv kanalının ana rakibi ise CNN International tv kanalıdır. Ayriyetten diğer önemli yayın şirketleri ile de yarışmaktadır. BBC World News haber kanalının dışında daha fazla muhabir ve gazetecilere daha fazla uluslararası istihdam büroları yer sağlayamamaktadır. Çoğu haber kanallarının ilerisinde bulunan, dünyanın en çok izlenen haber kanalıdır. BBC World News kanalının yayınlarına Turksat, DSmart, Teledunya ve Tivibu platformlarından ulaşabilirsiniz.

 

- BBC World News uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

BBC Logo Resim

 

BBC Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  15 Mayıs 2007
 Şirket Üvanı :  British Broadcasting Corporation
 1. Telefon :  03704 101 060
 2. Telefon :  0370 010 0222
 3. Telefon :  0843 504 3745
 4. Telefon :  020 7637 1630
 1. E-Posta :  bbcbreakfast@bbc.co.uk
 1. Adres :  Broadcasting House, Portland Place London W1A 1AA England
 Web Sitesi :  BBC

 

BBC Kanal Hakkında Bilgi :

 

- BBC Tv kanalının türkçe açılımı Britanya Yayın Kuruluşu İngilizce BBC'nin açılımı ise (British Broadcasting Corporation) dır. Birleşik Krallık'ta kraliyet beratı altında ve devletin parasal desteği ile çalışmalarını sürdüren yayın kuruluşudur. BBC ilk olarak 18 Ekim 1922 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan 1954 yılına kadar televizyon, 1972'ye kadar da radyo yayınları alanında tekel konumunu korumaktadır. BBC kanalının merkezi Londra'da bulunmaktadır. BBC Tv kanalı, 15 Mayıs 2006 tarihine kadar test yayınlarını sürdürmüş ve 1 Aralık 2007 tarihinde HD olarak düzenli yayına başlamıştır. Spor ve kültür programlarının yanı sıra belgeseller ve diziler ayriyetten Wimbledon, Eurovision Şarkı Yarışması, FIFA Dünya Kupası gibi programları da yayın kuşaklarında yer vermişlerdir. BBC kanalının yayınlarına Turksat, DSmart ve Digiturk platformlarından ulaşabilirsiniz.

 

- BBC uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Al Jazeera Tv Logo Resim

 

Al Jazeera Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  1996
 Şirket Üvanı :  Al Jazeera Media Network
 1. Telefon :  +90 (212) 318 80 00
 2. Telefon :  (+974) 4489-7446
 3. Telefon :  (+974) 4489-7449
 4. Telefon :  (+974) 4489-7451
 1. Faks :  +90 (212) 386 86 76
 2. Faks :  +90 (212) 318 80 00
 1. E-Posta :  america@aljazeera.net
 2. E-Posta :  ajam.community@aljazeera.net
 3. E-Posta :  ajam.press@aljazeera.net
 1. Adres :  PO Box 23127 Doha - Qatar
 2. Adres :  Tekstilkent Koza Plaza, A Blok Kat: 6 No: 23 Esenler - İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  Al Jazeera Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Al Jazeera Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Al Jazeera Tv kanalı yayınlarını Suudi Arabistan'ın Katar devletinden yapmakta olup kanalın sahibi Hamad bin Tamer el-Sani dir. Al Jazeera Tv kanalının yayın kuşağı haber'lerden oluşmaktadır. Al Jazeera Tv kanalı yayın kuşaklarında önceleri sadece Arap dünyasına ilişkin güncel haberler yayınlamış olsa da, o zamandan günümüze gelene dek başka tematik kanalları da bünyesinde bulundurarak bir ağ hâline gelmeyi başarmıştır. Al Jazeera Tv kanalı, yapmış olduğu yayınlarla ve özellikle El-Kaide lideri Usame bin Ladin'in video görüntülerinin yanı sıra yaptığı açıklamalarıda yayınlayarak, özellikle 2001 senesinde ABD'nin ikiz kulelerine 11 Eylül de yapılan saldırılarının ardından dünya çapında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Al Jazeera Tv kanalı Orta Doğu' daki siyasi anlamda bağımsız yayın yapan tek kanal olduğunu savunmaktadır. 2000-2001 senesindeki Lübnan iç savaşı üzerine hazırlamış oldukları belgesel reytinglerini oldukça artırmıştır. Asıl reyting patlamasını El-Kaide liderlerinin açıklamalarını yayınladıklarında zirveye çıkmıştır. Yayınlarını Turksat ve Dsmart platfomlarından ulaşabilirsiniz.

 

- Al Jazeera Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

4 Eylül Tv Logo Resim

 

4 Eylül Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  1 Şubat 2015
 Şirket Üvanı :  Onat Medya Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (346) 217 19 19
 1. Faks :  +90 (346) 219 19 23
 1. E-Posta :  iletisim@4eylultv.com
 2. E-Posta :  izleyicitemsilci@4eylultv.com
 3. E-Posta :  istanbul@4eylultv.com
 1. Adres :  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 30. Sokak No.:100 Merkez - Sivas / Türkiye
 Web Sitesi :  4 Eylül Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

4 Eylül Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- 4 Eylül Tv kanalı kısa sürelik test yayınının ardından 1 Şubat 2015 tarihin' de yayın hayatına başlamıştır. Sivas ilinden yayın yapmakta olup, Sivas'ın sesini Türkiye' yeye duyurmayı amaç edinmiştir. Kısa süre içerisinde göstermiş olduğu çalışmalar ile siz değerli izleyicilerin yoğun ilgisini, desteğini ve beğenisini kazanmış televizyon kanalıdır. 4 Eylül Tv kanalı Onat Medya Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş. adı altında faaliyet göstermektedir. 4 Eylül Tv Logosu ile yayın yapmaktadır. 4 Eylül televizyonu yayıncılık anlayışını Sivas’da değiştirmeye yönelik çalışmaları ile siz değerli izleyicilerin karşısına çıkmış ve Türkiye genelinde yoğun bir izlenme oranını yakalamıştır.

 

- 4 Eylül Tv kanalı ana haber Bülteni, ülke ve Sivas gündemlerini değerlendirerek, öne çıkan başlıkları izleyici kitlesine ulaştırmayı amaç edinmiştir. Ana Haber Canlı Yayın Konukları ile Haber Yorumları ve Kıssadan Hisse Öyküleri ile siz değerli izleyici kitlesiyle buluşturmaktadır. 4 Eylül Tv kanalının yayın akışında  Ekonomi, Siyasi, Spor, Eğlence, Sağlık, Kültür Programları, Gençlere ve Çocuklara Yönelik programları yayın akışlarında yer almaktadır. Sivas ilinin yöresel lezzetleri ile Türkiye genelinde’ ki lezzetleri’ de siz değerli izleyicilerle buluşturmayı görev benimsemiştir.

 

- 4 Eylül Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....