IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

Kanal T Frekansı

 - Kanal T Tv kanalı, 1 Mart 2007 senesinde kurulmuş olan Türk televizyon

Sexto Senso Tv Frekansı

 - Sexto Senso Tv kanalı İtalya'dan yayın yapmaktadır. +18 yani Adult tv kanalıdır. Şifreli

Kanal T (K.K.T.C.) Frekansı

- Kanal T (K.K.T.C.) Tv kanalı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk özel

CNBC-e Frekansı

  - CNBC-e Tv kanalı Türkiye' de 16 Ekim 2000 senesinde kurulmuş olan dizi ve ekonomi

Discovery Showcase Frekansı

- Discovery Showcase Kanalın sahibi Discovery Communications firmasıdır. Belgesel Kanalı Amerika


HTV (Hayat TV) Logo Resim

 

HTV (Hayat TV) Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  3 Aralık 2007
 Şirket Üvanı :  Mediko Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (212) 589 34 06
 1. Faks :  +90 (212) 587 36 60
 1. E-Posta :  izleyicitemsilcisi@hayattv.net
 1. Adres :  Silivrikapı Mah. Kuvayi Milliye Cad. Çevre Tiyatrosu Sok. Çaykara Palas Apt. No:1/C Kocamustafapaşa - Fatih - İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  HTV (Hayat TV)
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

HTV (Hayat TV) Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Hayat Tv (HTV) kanalı 2 Aralık 2007 senesinde kurulmuş tv kanalıdır. HTV'nin yani Hayat Tv'nin açılımı "Hayatın Sesi TV" dir. Hayat Tv kanalı az kadrosu ile yayınlarını sürdürmeye çalışmaktadır. Hayat Tv kanalı kıt ekonomisi ve teknik kaynakları ile tamamen işçi sınıfı ve emekçi personellerinin çıkarları doğrultusunda yayınlarını sürdürmeye çalışmaktadır. HTV kanalı'nın yayın kuşağı kültür ağırlıklı olup aktüalite, haber ve politika'dan oluşmaktadır.

 

- Hayat Tv kanalının yayınları Türkiye, Orta Doğu, Avrupa, Kafkaslar ve Kuzey Afrika gibi geniş bir coğrafyada yayınlarına ulaşılabilmektedir. Ayrıca HTV kanalının yayınlarını web siteleri üzerinden de canlı olarak takip edilebilmektedir.


- Hayat Tv kanalı Özgürlük için savaşanlarla, Diktatörlüğü ve otoriterliğe isyan eden, Yumruğunu “artık yeter” deyip sıkan, Yaşamı savunanlarla, Bedenine ve kararlarına sahip çıkan, Kentine, mahallesine sahip çıkanlarla, Gençlerle üniversite kapılarında,

 

- HTV (Hayat TV) uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Kanal Avrupa Tv Logo Resim

 

Kanal Avrupa Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  20 Kasım 2004
 Şirket Üvanı :  APA Produktion und Werbeagentur GmbH
 1. Telefon :  +49 (203) 519 282 0
 2. Telefon :  +90 (212) 512 91 87
 3. Telefon :  +90 (541) 381 71 76
 1. Faks :  +49 (203) 519 282 10
 1. E-Posta :  info@kanalavrupa.tv
 2. E-Posta :  ozkan@kanalavrupa.tv
 1. Adres :  Jordingstr. 5 47119 Duisburg / Deutschland
 2. Adres :  İ.M.Ç 6.Blok 6601 Unkapanı - İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  Kanal Avrupa Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Kanal Avrupa Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Kanal Avrupa, tv kanalı 1 Aralık 2004 yılında Avrupadaki Türkler tarafından kurulmuş olan ilk televizyon kanalıdır. Almanya'nın yayın lisansına sahip olup Avrupa üzerinden yayın yapmaktadır. Avrupa'da bulunan türklerin sesi olmuştur. 24 saatlik yayın akışları ile her hafta yapmış oldukları canlı yayınları, tartışma ve bilgilendirme programları ile Avrupa'da bulunan Türk izleyici kitlelerin beğenisini toplamıştır. Yayınlarında müzik, sosyal içerikli yapımlar, eğlence programları ile izleyicilerin ortak duygularda buluşmalarını, hüzünlerini ve sevinçlerini birlikte yaşamalarını sağlamaktadır.

 

- Kanal Avrupa ayrıca Akbaş Müzik bünyesinde bulunmaktadır. Kanal Avrupa yayın politikasıyla, saygı ve ilgi uyandırmakta olan Avrupalı türklerin saygısını kazanmıştır. Siyasi, din ve sosyal görüşü ne olursa olsun avrupada bulunan türkler Kanal Avrupa tv ekranlarında kendilerine yer bulabilmektedir. Aslında Kanal Avrupa Tv kanalı bir görevi daha üstlenmektedir. Avrupa ile Türkiye arasında bir köprüdür.

 

- Kanal Avrupa Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Melodie Tv Logo Resim

 

Melodie Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  23 Temmuz 2012
 1. Telefon :  +43 (5266) 88082
 1. Faks :  +43 (5266) 88082 8119
 1. E-Posta :  info@melodie-express.tv
 1. Adres :  Melodie TV · Industriestraße 3 6430 Ötztal-Bahnhof
 Web Sitesi :  Melodie Tv

 

Melodie Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

Melodie Tv, bir Alman müzik kanalıdır. 23 Temmuz 2012 yılından bu yana kitlelere tanıtımlar sunan kanal türü, aynı zamanda canlı maç izleme özelliklerini de Alman kitlelere sunuyor. Günümüzde sadece Almanya'da değil, aynı zamanda Avusturya ve İsviçre'de de naklen izlenebiliyor.

 

Rock ve Pop müzik türlerine ağırlıklı yayınlar sunan kanal türü, bir diğer adı ile Melody Express olarak da bilinmektedir. Astra uydusu üzerinden takip edilebilen kanal, çeşitli müzik türlerinin haftalık listesini sunuyor ve halka hitap eden türde ki müziklere direkt olarak erişebilmenizi kolaylaştırıyor. Bu yönde ise Melodie Tv, günümüzün en çok tercih edilen kanal türü olarak göze çarpmaktadır. Sanatla iç içe olan kanal türü, günün belli saatlerinde ünlülerle röportaj, resim galerileri, tiyatro ve konserlere ilişkin bilgiler de vermektedir. Bettina Prenn’in CEO’luk görevini üstlendiği kanal, henüz 4-5 senedir faaliyet halinde olmasına rağmen, Almanya’nın en çok izlenen müzik kanallarından bir tanesi haline dönüşmüştür.

 

- Melodie Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Pro Sieben Fun Tv Logo Resim

 

Pro Sieben Fun Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  3 Mayıs 2012
 Şirket Üvanı :  ProSiebenSat.1 Media
 1. Telefon :  +4989950710
 2. Telefon :  +491805077750
 1. Faks :  +498995071122
 2. Faks :  +491805077751
 1. E-Posta :  zuschauerservice@prosieben.de
 2. E-Posta :  info@sevensenses.de
 1. Adres :  Medienallee 6 Unterföhring D-85774 Deutschland
 Web Sitesi :  Pro Sieben Fun Tv

 

Pro Sieben Fun Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

ProSieben Fun Tv, 3 Mayıs 2012 yılında Almanya'nın Unterföhring bölgesinde kurulmuş bir kanaldır. Adından da anlaşıldığı üzere ProSieben bünyesinde yer alan bir kanal türüdür. 1080i, HD yayınları ile milyonlarca kişinin öncü tercihi konumunda yer almaktadır. Temel olarak eğlence programlarını, dizileri, spor haberlerini, müzik etkinliklerini ve filmleri konu almaktadır.

 

Astra uydusunun yanı sıra DVB ve IPTV üzerinden izlenebilmektedir. 14 ila 40 yaş arası bireylere hitap eden bir kanal türü olarak bilinmektedir. Spor müsabakalarına çok sık yer vermesinden dolayı bayan ve erkekler tarafından tercih edilen bir kanal olarak bilinmektedir. ProSieben Fun Tv, Almanya'nın %2'lik bir pazarına hitap eden kanal türüdür. Bu da ortalama 3 milyona yakın kişinin günlük olarak takip ettiği bir program olarak göze çarpmaktadır. Smack Down, Gotham, Vikings gibi önemli yapıtları her gün yayınlayan kanal türü, bölgede kaliteli yapıtlar sunan nadir kanallardan bir tanesi olarak görülmektedir. ProSieben TV ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Almanya’nın yanı sıra komşu ülkeler olan Avusturya, Polonya, İsviçre ve Lüksemburg gibi bölgelerden de karasal yayınlar ile hayatına devam etmektedir.

 

- Pro Sieben Fun Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

ARTE (Deutschland) Logo Resim

 

ARTE (Deutschland) Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  30 Nisan 1991
 1. Telefon :  +49 180 500 2488
 2. Telefon :  +49 7221 9369-0
 1. Faks :  +49 7221 9369 70
 1. E-Posta :  english@arte.tv
 1. Adres :  Schützenstrasse 1-D Baden Baden D-76530 Deutschland
 2. Adres :  ARTE G.E.I.E. 4, quai du chanoine Winterer CS 20035F - 67080 Strasbourg Cedex - France
 Web Sitesi :  ARTE (Deutschland)

 

ARTE (Deutschland) Kanal Hakkında Bilgi :

 

ARTE, Almanya ve Fransa işbirliği ile oluşturulmuş bir TV kanalıdır. ARTE, kendi alanında alternatif programlar sunması sebebiyle günümüzün en çok tercih edilen kanallarından bir tanesi haline dönüşmüştür. Yayın başlangıcı 30 Mayıs 1992 yılında aktif olan bu kanal, Batı Almanya ve Fransa ülkelerinin tamamında gösterilmektedir.

 

ARTE kanalının Pazar payı günümüzde %1 civarıdır. Almanya’da 720p kalitesi ile gösterilen, Fransa’da ise daha fazla seyirciye hitap etmesinden dolayı 1080p çözünürlükle günümüzde yer almaktadır. DVB kanallarında gösterilmektedir. Fransa'nın Strasbourg bölgesinde istasyon barındıran kanal, aynı zamanda Almanya'da ise ZDF bünyesinde yer alıyor ve Mainz bölgesinden yayınlarını sağlıyor. Ayrıca ARD ve ZDF gibi iki köklü Alman rakibini bir araya getirmeyi başarmış tek kanal türüdür. Genel olarak Avrupa’nın kültürel faaliyetlerini ele alan kanal, Almanya ve Fransa dışında birçok Avrupa ülkesinde gösterilmektedir. Ülkemizde de aktif olarak kitleler tarafından tercih edilen bir kanaldır. Tiyatro, konserler, sinema filmleri gibi birçok konuyu ele alan ARTE, önemini üst sıralara taşıyan tavrını sürdürmeyi de ihmal etmemektedir.

 

- ARTE (Deutschland) uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....