Ana Sayfa > Kanal-Tanıtımı / Şifresiz-TV-Kanalları / Türkçe Dili / Dizi Kanalları / Film Kanalları / SD Kanal Frekansları / DSmart Kanalları / DigiTurk Kanalları / Filbox Kanalları > TLC Türkiye Frekansı

TLC Türkiye Frekansı


26-12-2015, 20:48. Yazar: ByLucky

 - TLC Tv kanalı, uluslararası kurgu ve hakikate dayalı olarak eğlence programlarını ihtiva eden kapsamlı bir içerik vaat etmektedir. TLC Türkiye, Discovery Communications şirketinin Türkiye'de 6 Kasım 2015 tarihinde CNBC-e'nin yerine kurmuş olduğu kurgu, yaşam tarzı ve reality şovlar yayınlamakta olan televizyon kanalıdır. Kanalın ismi Türkçe sözcüklerin baş harflerinden oluşmasına rağmen, tv kanalı kendini "ti, el, si" olarak tanıtmaktadır.

 - TLC Tv kanalı'nın gündüz yayın kuşağında, ağırlıklı olarak Oprah Prime, Cake Boss ve Say Yes to the Dress gibi yaşam tarzı olan yapımlara yer vermektedir. Prime Time kuşağında ise; Kasım ayında kanalda ilk gösterimi yapılmış olan Fear the Walking Dead ve Aquarius gibi kurgu, komedi ve yaşam tarzına dayalı programlar yayın kuşaklarında yer almaktadır.

 - TLC Türkiye Tv Kanalında, CNBC-e tv kanalında yayınlamakta olan Hannibal, Vikings, Hot In Cleveland, Two Broke Girls, Mike & Molly ayrıca The Following gibi dizilerini yayınlarında kaldıkları yerden yayınlamaya devam etmektedir.

 - Ayriyetten TLC Tv kanalı, Discovery Channel'da yer almakta olan Running Wild with Bear Grylls ve Joel Lambert ile Manhunt gibi şov programlarını da yayın kuşaklarına dahil etmişlerdir.

 - TLC Tv kanalı, SD çözünürlükte yayın yapmakta olup kardeş kanalları ise Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, Discovery SHOWCASE kanallarıdır.


Geri Dön