IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

MovieSmart Platin 2 Frekansı

- MovieSmart Platin 2 Tv kanalı DSmart platformu üzerinden yayın yapmakta olan yabancı

Zarok Tv Frekansı

 - Zarok Tv kanalı kürtçe içerikli yayın yapmakta olan çizgi film

PowerTürk TV Frekansı

 - Power Türk Kanal' ını yayın akışı seçici, titiz tavrı ve arıtmalı, medyada pop

ARTE (Deutschland) Frekansı

ARTE, Almanya ve Fransa işbirliği ile oluşturulmuş bir TV kanalıdır. ARTE, kendi alanında

Türksat 4A 42° uydusu performans testini tamamladı

Türksat 4A 42° uydusu performans testini tamamladı.    - Asıl


Cem Tv Logo Resim

 

Cem Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  4 Eylül 2005
 Şirket Üvanı :  Renk Radyo ve Televizyon Yayıncılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.
 1. Telefon :  +90 (212) 625 18 18
 2. Telefon :  +90 (312) 465 05 73
 3. Telefon :  +90 (530) 592 72 59
 1. Faks :  +90 (212) 625 88 82
 1. E-Posta :  info@cemmedya.com
 2. E-Posta :  reklam@cemmedya.com
 3. E-Posta :  hilalsolmaz@cemmedya.com
 4. E-Posta :  neclatas@cemmedya.com
 1. Adres :  Huzur Mahallesi Ahmet Bayman Caddesi No:7 Sarıyer - İstanbul / Türkiye
 2. Adres :  Remzi Oğuz Arık Mahallesi Atatürk Bulvarı Bulvar Apt. No:219 Daire:11 Çankaya - Ankara / Türkiye
 Web Sitesi :  Cem Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Cem Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Cem TV kanalı Türkiye'nin ilk Alevi televizyon kanalı ünvanına sahiptir. Cem Tv kanalının kurucusu Prof. Dr. İzzettin Doğan'dır. Ayrıca Cem Vakfı bünyesinde 4 Eylül 2005 tarihinde kurulmuştur. Cem Tv kanalının yayın içeriği Kültür ve sanat, belgesel, haber, spor ve tartışma programları yayın kuşaklarında yer almaktadır. Cem Tv kanalının yayınları her kesime hitap etmektedir.

 

- Cem Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Tv 8.5 Spor Logo Resim

 

Tv 8.5 Spor Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  07 Ekim 2016
 Şirket Üvanı :  Acun Medya ve Saran Medya Grubu Ortaklığı
 1. Telefon :  +90 (212) 987 30 70
 2. Telefon :  +90 (212) 304 88 88
 1. Faks :  +90 (212) 304 88 80
 1. E-Posta :  izleyicitemsilcisi@tv8bucuk.com
 1. Adres :  Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 PK: 34396 Sarıyer - İstanbul / Türkiye
 Web Sitesi :  Tv 8.5 Spor

 

Tv 8.5 Spor Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Tv 8.5 Spor kanalı Acun ile Saran Medya Ortaklığı ile Shop 90 Tv kanalının yerinde yeni yayın hayatına 07 Ekim 2016 Cuma gecesi başlamıştır. Tv 8.5 Spor kanalının yayın içeriği spor dalında yayınlarını sürdürecektir. TV 8 kanalı üzerinden yayınlanan maçlar Tv 8.5 Spor frekansları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Tv 8.5 Spor kanalı üzerinden ayrıca Milli maçlar ve İngiltere maçlarıda canlı olarak yayınlanacaktır. Acun’dan her an bir süpriz gelebilir. Bu  seneden itibaren Süper Lig maçları, bir çok ülkeninde maçlarının yayın haklarının satın alınması ve Tv 8.5 Spor kanalında yayınlanması planlanmaktadır.

Saran Medya Grubu Türk Milli Takımımızın tüm yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Ayriyetten Brezilya, Arjantin ve İngiltere Premier Ligi gibi bir çok üst düzey futbol liglerinin yayın haklarınada sahiplik yapmaktadır. Bu karşılaşmaların Tv 8.5 Spor kanalında yayınlanması tahmin edilmektedir. Tv 8.5 Spor kanalı sadece futbol maç ağırlıklı değil ayriyetten HBO Boks Geceleri, Wimbledon Tenis Turnuvaları, Moto GP ve Formula 1 gibi bir çok spor dalında da yayın haklarına sahiptir. Tv 8.5 Spor kanalı Shop90 Tv, TV 8 ve TV 8 INT ile kardeş kanaldır. Tv 8.5 Spor kanalına ait olan uydu frekansları'na ve yayın yapmakta olduğu platformlardaki frekans bilgilerine, web sitemiz üzerinden güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

- Tv 8.5 Spor uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Schau Tv Logo Resim

 

Schau Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  1 Şubat 2012
 Şirket Üvanı :  Schau Media Wien Ges.m.b.H
 1. Telefon :  +43 2682/62 98 7
 1. E-Posta :  redaktion@schaumedia.at
 1. Adres :  Redaktion SchauTV Neusiedler Straße 86 7000 Eisenstadt
 2. Adres :  Offenlegung gemäß § 25 MedG Abs. 4 schau media Wien Ges.m.b.H A-1110 Wien, Leberstraße 122

 

Schau Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

Schau Tv, Almanya ve Avusturya ortak çalışması ile kurulmuş bir TV kanalıdır. İlk olarak 1 Şubat 2012 yılında yayın hayatına başlamıştır. Genel olarak TV programlarını ele alan kanal türü, Almanya ve Avusturya'nın yanı sıra Viyana, Bungenland ve İsviçre gibi bölgelerden canlı yayınlar yapmaktadır. Astra uydusu, kablolu TV ve DVB üzerinden rahatlıkla izlenebilmektedir.

 

Genel olarak yerel etkinliklere şans vermektedir. Spor programları, magazin programları, kültürel aktiviteler ve yemek programları gibi çeşitli sunumlar yapmaktadır. Bu sebeple genç veya yaşlı tüm kesimlere hitap eden bir kanal türü olarak göze çarpmaktadır. Avusturya’nın Viyana kentinde yer alan merkezi istasyonu ile beraber Avrupa’nın ön plana çıkan program kanallarından bir tanesi olarak görülmektedir. Henüz 4 yıldır bu sektörde olmasına rağmen %6’lık bir Pazar payını elinde barındırmayı başarmış nadir kanallardan bir tanesi olarak görülmektedir. Schau Tv yayın yönetmenleri ise Gabriele Susanne Ambros ve Gerhard Milletich’dir. Ülkemizde de çeşitli frekans ve uydu ayarlamaları yapılarak izlenebilmektedir. Yerel dili Almanca olduğundan dolayı, bu dile hakim olan birçok kişi tarafından ülkemizin tercih edilen kanalları arasında yer alıyor.

 

- Schau Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sat. 1 Gold Deutschland Logo Resim

 

Sat. 1 Gold Deutschland Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  17 Ocak 2013
 Şirket Üvanı :  ProSieben Sat.1 Digital GmbH
 1. Telefon :  089/9507-10
 1. Faks :  089/9507-8901
 1. E-Posta :  zuschauerservice@sat1gold.de
 2. E-Posta :  Jugendschutz@ProSiebenSat1Digital.de
 3. E-Posta :  Kontakt@ProSiebenSat1Digital.de
 1. Adres :  Medienallee 7 85774 Unterföhring Deutschland
 Web Sitesi :  Sat. 1 Gold Deutschland
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Sat. 1 Gold Deutschland Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Sat. 1 Gold Deutschland kanalı, Almanya’nın Unterföhring kentinde yer alan bir istasyondur. ProSieben Sat.1 Medya bünyesinde yer alan kanal, ilk olarak 17 Ocak 2013 yılında yayın hayatına başlamıştır. 1080p HD yayını ile pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer alan ve kullanıcılarına temel olarak Alman TV yapımlarını sunan kanal, günümüzün %3’lük bir Pazar payına sahiptir.

 

- Karasal yayınlarını DVB üzerinden sağlayan ve pek çok kişi tarafından önem arz eden Sat. 1 Gold Deutschland, aynı zamanda spor yayınları ile de birçok Alman’ın ortak tercihi olarak görülmektedir. Tenis maçları ağırlıklı olarak yayın haklarını elinde barındırmasından dolayı özellikle bayanların çok sık tercih ettiği bir kanal olarak bilinmektedir. Türkiye’den de frekans ayarları yapılarak izlenebilen kanal türü, sunduğu eşsiz yayınlar ile beraber sizlere kapsamlı bir hizmeti sunmaktadır. Her yıl düzenlenen ATP, WTA ve ITF tenis turnuvalarının Alman resmi yayıncısı olan kanal türü, günün belli saatlerinde ise kullanıcılarına animasyon ağırlıklı yayınlar sunmaktadır.

 

- Sat. 1 Gold Deutschland uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Pro Sieben Fun Tv Logo Resim

 

Pro Sieben Fun Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  3 Mayıs 2012
 Şirket Üvanı :  ProSiebenSat.1 Media
 1. Telefon :  +4989950710
 2. Telefon :  +491805077750
 1. Faks :  +498995071122
 2. Faks :  +491805077751
 1. E-Posta :  zuschauerservice@prosieben.de
 2. E-Posta :  info@sevensenses.de
 1. Adres :  Medienallee 6 Unterföhring D-85774 Deutschland
 Web Sitesi :  Pro Sieben Fun Tv

 

Pro Sieben Fun Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

ProSieben Fun Tv, 3 Mayıs 2012 yılında Almanya'nın Unterföhring bölgesinde kurulmuş bir kanaldır. Adından da anlaşıldığı üzere ProSieben bünyesinde yer alan bir kanal türüdür. 1080i, HD yayınları ile milyonlarca kişinin öncü tercihi konumunda yer almaktadır. Temel olarak eğlence programlarını, dizileri, spor haberlerini, müzik etkinliklerini ve filmleri konu almaktadır.

 

Astra uydusunun yanı sıra DVB ve IPTV üzerinden izlenebilmektedir. 14 ila 40 yaş arası bireylere hitap eden bir kanal türü olarak bilinmektedir. Spor müsabakalarına çok sık yer vermesinden dolayı bayan ve erkekler tarafından tercih edilen bir kanal olarak bilinmektedir. ProSieben Fun Tv, Almanya'nın %2'lik bir pazarına hitap eden kanal türüdür. Bu da ortalama 3 milyona yakın kişinin günlük olarak takip ettiği bir program olarak göze çarpmaktadır. Smack Down, Gotham, Vikings gibi önemli yapıtları her gün yayınlayan kanal türü, bölgede kaliteli yapıtlar sunan nadir kanallardan bir tanesi olarak görülmektedir. ProSieben TV ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Almanya’nın yanı sıra komşu ülkeler olan Avusturya, Polonya, İsviçre ve Lüksemburg gibi bölgelerden de karasal yayınlar ile hayatına devam etmektedir.

 

- Pro Sieben Fun Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....