IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

{comments category="1-38" cache="no" approve="yes" template="last_comm" from="0" limit="10" order="date" sort="desc"}

İlginizi Çekebilecek Makaleler

Beyaz TV Frekansı

 - Beyaz Tv'nin haftalık yayın akışında Haber, Dizi, Aktüel, Dini, Siyasi, Tartışma, İş

Cento X Cento Tv Frekansı

 - Cento X Cento Tv kanalı İtalya'dan yayın yapmaktadır. Pink O Tv kanalı ile kardeş

Azad Tv - Atv (Azərbaycan) Frekansı

 - atv & Azad Tv (Azərbaycan) (ATV), Azerbaycan'da yayın yapmakta olan özel

Discovery Showcase Frekansı

- Discovery Showcase Kanalın sahibi Discovery Communications firmasıdır. Belgesel Kanalı Amerika

RTL TV Austria Frekansı

RTL TV Austria, Almanya’nın en önemli medya gruplarından birisi olarak bilinmektedir.


ZDF Logo Resim

 

ZDF Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  01 Nisan 1963
 Şirket Üvanı :  Zweites Deutsches Fernsehen
 1. Telefon :  +49 (0) 6131-700
 2. Telefon :  +49 (0) 6131-70-12161
 3. Telefon :  +49 (0) 6131-70-19510
 4. Telefon :  +49 (0) 6131-70-12121
 1. Faks :  +49 (0) 6131-70-12157
 2. Faks :  +49 (0) 6131-70-12170
 1. E-Posta :  info@zdf.de
 1. Adres :  ZDF Postfach 4040 Mainz D-55100 Deutschland
 Web Sitesi :  ZDF

 

ZDF Kanal Hakkında Bilgi :

 

ZDF (Zweites Deutches Fernsehen), Almanya’nın ikinci kamu televizyon kanalı olarak bilinmektedir. Almanya’nın Wiesbaden kentinde kurulan ve ilk yayınına 1 Nisan 1963 yılında başlayan kanal türü, kamusal yayınlar sunmasından dolayı herhangi bir kar amacı gütmemiştir.

 

Renkli yayına ise 1967 yılında geçiş yapmıştır. 1974 yılında Wiesbaden bölgesinden, Mainz’e taşınmıştır. Bu yıla kadar hala yayın hayatını Mainz’de sürdüren kanal, genel olarak politik ve siyasetle alakalı yayınlar sunabilmektedir. İlk Almanya kamusal kanalı ARD Das Erste ile fazlası ile kıyaslanan bu kanal türü, günümüzde kitleyi neredeyse ikiye bölmektedir. Markus Schächter tarafından kurulan bu kanal, görüş bakımından biraz daha milliyetçi bir tavır üstlenmektedir. Yayın hayatını da bu şekilde sürdürmektedir. Almanya’nın yanı sıra diğer Avrupa ülkelerinde de çok sık takip edilen bir kanal türüdür. Günlük olarak ülkede yaşanan veya Avrupa’da gerçekleşen, Almanya’yı ilgilendiren tüm haberler içerik olarak izleyicilere sunulmaktadır. 10 milyonu aşkın bir izleyici kitlesine sahiptir ve bu rakamı yakalayan nadir TV kanallarından bir tanesidir. ZDF, Astra üzerinden yayınlarını sürdürmektedir.

 

- ZDF uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

ARD Das Erste Logo Resim

 

ARD Das Erste Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  25 Aralık 1952
 Şirket Üvanı :  Bayerischer Rundfunk
 1. Telefon :  +49 89 5900 23344
 2. Telefon :  +49 89 5900 42896
 1. Faks :  +49 89 5900 24070
 1. E-Posta :  info@daserste.de
 2. E-Posta :  pressedienst@DasErste.de
 1. Adres :  Arnulfstr. 42 Programminformation München D-80335 Deutschland
 Web Sitesi :  ARD Das Erste

 

ARD Das Erste Kanal Hakkında Bilgi :

 

ARD Das Erste, Almanya’nın ilk kamusal televizyon kanalıdır. Kanal sahibi ARD’dir. İlk olarak 25 Aralık 1952 yılında NWDR-Fernsehen ismiyle sektöre girmiş olsa da, 2 yıl sonra adını Deutsches Fernsehen olarak değiştirmiştir. Bir süre daha bu isimle yayın yapmış, 1996 yılında tam adını ARD Das Erste olarak seçmiş ve bu isimle yayınlarını sürdürmektedir.

 

Almanya’nın Münih kenti merkezinde yer alan kanaldır. Almanya’nın yanı sıra, diğer Avrupa ülkelerinde de gösterilmektedir. Frekanslar üzerinden izlenebiliyor, aynı zamanda kablolu yayınlarla sunumlar yapılıyor. ARD Medya Grubu bünyesinde yer alan kanal, genel olarak ülke politika ve siyasetlerine göre yayınlar yapmaktadır. Kamusal bir kanal olmasından dolayı, yayın hayatını bu şekilde devam etmektedir. Aktif olarak günlük 10 milyon kişinin takip ettiği bir kanal türüdür. Aynı zamanda 720p HD kalitesi ile yayınlarına devam eden ARD Das Erste, 576i formatıyla sizlere kaliteli yayınlar takip etme şansı sunuyor. Web sitesi üzerinden günlük olarak yayınlanacak programların tamamına ulaşmak ve saatlerini takip etmek mümkündür.

 

- ARD Das Erste uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Halk Euro Logo Resim

 

Halk Euro Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  10 Mayıs 2016 (Halk Euro)
 1. Telefon :  +90 (312) 236 64 25
 2. Telefon :  +49 (157) 845 63 577
 1. Faks :  +90 (312) 236 64 30
 1. E-Posta :  info@halktv.com.tr
 1. Adres :  Tunus Caddesi No: 9 Daire: 16 Kavaklıdere Ankara / Türkiye
 Web Sitesi :  Halk Euro
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Halk Euro Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Halk Euro kanalı ile Halk TV kanalı ortak yayın yapmaktadır. Halk Euro kanalı Haber ve Gündem, Politika, Yaşam, Ekonomi, Sanat, Dünya, Söyleşi ağırlıklı programlarını sunmaktadır. Dünyadan ve Türkiyeden son dakika haberleri ile çok geniş bir vatandaş haberciliğini benimsemiştir. Halk Euro kanalının açılma sebebine gelirsek Avrupa'da bulunmakta olan türk vatandaşlarımıza doğru bilgileri ulaştırmayı kendilerini bir vatandaşlık borcu olarak benimsemişlerdir. Halk Tv ile Halk Euro kanalı CHP (Cumhuriyet Halk Partisi)' nin, resmi televizyon kanallarıdır. Halk TV kanalı, 10 Ocak 2005 tarihinde Deniz Baykal'ın girişimleri ile kurulmuştur. Halk Euro ise 10 Mayıs 2016 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

 

- Halk Euro uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

HRT Akdeniz Tv Logo Resim

 

HRT Akdeniz Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 Kuruluş Tarihi :  30 Nisan 2010
 1. Telefon :  +90 (326) 221 36 36
 2. Telefon :  +90 (544) 221 36 37
 1. Faks :  +90 (326) 221 39 84
 1. E-Posta :  hrtakdeniz@gmail.com
 2. E-Posta :  izleyicitemsilcisi@hrt.com.tr
 1. Adres :  Ürgen Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi 16. Sokak Çelik Yapı Evleri A Blok Kat:1 Daire:3 Antakya - Hatay / Türkiye
 Web Sitesi :  HRT Akdeniz Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

HRT Akdeniz Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

 - HRT Akdeniz Tv kanalı Türkiye’nin ilk yerel; Hatay’ın tek ulusal kanalıdır. HRT açılımı "Hatay Radyo Televizyonu" dur. HRT 23 senedir lokal, 5 senedir uydu üzerinden uluslararası düzeyde kalite esasına dayanan yayıncılık politikaları ile yayınlarını sürdürmektedir. 30 Nisan 2010 senesinde, uydu platformu üzerinden yayıncılığa başlamış olan HRT Akdeniz tv kanalı, Türkiye ve 64 ülke başta olmak üzere yayınlarını izleyicilere ulaştırmaktadır. Tarafsız, ciddî, dürüst ve gerçek haber anlayışları ile, güncel yayınlarıyla ayrıca üstlenmiş oldukları sosyal sorumluluklarıyla HRT Akdeniz tv kanalı, yediden yetmişe her kitleye hitap etmektedir.

 - Ayriyetten siyasetten tarıma, sanattan spora, eğitimden kültür ve sanata, yerli-yabancı konser gösterilerine, gündemi belirlemekte olan sürekli canlı yayınları ile, kaliteli yayın anlayış politikalarıyla 23 senedir kemikleşmiş bir potansiyel yaratmış durumdalar.

 

- HRT Akdeniz Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Es Tv Logo Resim

 

Es Tv Kanalın İletişim Bilgileri

 

 1. Telefon :  +90 (222) 222 00 02
 2. Telefon :  +90 (222) 222 00 00 Canlı Yayın
 1. Faks :  +90 (222) 222 00 02
 1. E-Posta :  info@estv.com.tr
 1. Adres :  Ertuğrulgazi Mahallesi Arzugül Sokak No:42 Eskişehir / Türkiye
 Web Sitesi :  Es Tv
 Canlı Yayın WEB Adresi  Canlı Yayın İzle

 

Es Tv Kanal Hakkında Bilgi :

 

- Es Tv kanalı Eskişehir ilimizde yayın yapmakta olup, birinci sırada izlenirliği olan yerel televizyon kanallarındandır. Es Tv kanalı, kamera, stüdyo, reji, canlı yayın ekipmanlarının tamamı dijital tabanlıdır. Yayınlarını teknik donanımında gelişmiş bir teknoloji ile yayın yapmaktadırlar. Görsel kalitelerini zenginleştirerek, bünyesinde barındırmakta olduğu profesyonel ekibi, program ve habercilik anlayışı ile Eskişehir iline yeni bir soluk ve bakış açısı getirmiştir. Es Tv kanalı yapmış olduğu bu hamleleriyle birlikte Eskişehir’in en geniş yayın izleme seçeneğinede sahip olmuş olan ilk ve tek yerel televizyon kanalı olmaştur. Eskişehir ilinin değişim ve gelişim sürecine yayıncılık anlayışlarıyla ayak uydurmaya çabalamaktadırlar. Es Tv kanalı ayrıca ES ES Basket maçlarını canlı yayınlanmaktadır. Beğenerek ve severek yayınlarını izleyebileceğiniz ender tv kanallarındandır.

 

- Es Tv uydu frekansı'nın güncel bilgilerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

 

UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

UyduFrekanslari.Org


© Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
Telif Hakları Saklıdır.
Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....