IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

 • Beyaz TV Frekansı
  İst. Caddebostan'da oturuyorum. Bir haftadır yayınınız kayboldu.Bana yeni frekansınızı bildirirmisin
  2017-01-12 20:16:21
 • Halk TV Frekansı
  Doğru ve gerçek haber Halk TV'de izlenir
  2017-01-10 11:06:39
 • Halk TV Frekansı
  en iyi haber kanalıen iyi dürüst kanalen iyi program sunan kanalbest haber kanaldiğer kanallar hepsi
  2017-01-09 10:36:14
 • Karadeniz Türk Tv
  Soru için aramış bulundum ve zaten cevap vermek ne mümkün sürekli bekletiyorsu
  2017-01-08 23:34:47
 • TLC Türkiye Frekansı
  Hi, Could you please let me know frequency of TLC TV? My sat information is : turksat A2/A3 42&
  2016-12-30 20:06:20
 • Disney Channel (Türkiye)
  Çok teşekkür ederim bütün sayfalara baktım bir tek sizin sayfada buldum doğru
  2016-12-24 18:42:13
 • Denge Tv Frekansı
  Sizinde sonunda fişinizi söktüler
  2016-12-17 10:09:54
 • Dolunay Tv Frekansı
  Sizin kanalı devamlı seyrediyordum. Peygamber efendimiz s.a.v den hatıralar anlatılıyordu arkasından
  2016-11-26 19:45:58
 • Az Tv - Azərbaycan Tv
  Tivibu platformu üzerinden izleyemezsiniz! Azerspace uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.
  2016-11-16 20:33:32
 • Az Tv - Azərbaycan Tv
  Tivibu platformundan Aztv izleniyormu?
  2016-11-15 21:33:41
 • İlginizi Çekebilecek Makaleler

  Anadolu Tv Frekansı

  - Anadolu TV, kanalı 2003 senesinde kurulmuş kısa bir süre yayın yapmış olan ulusal tv

  Kurdmax Pepule Tv Frekansı

   - Irak Erbil Merkezli yayın yapmakta olan Kurdmax Pepule TV çizgi film kanalıdır.

  RTL TV Austria Frekansı

  RTL TV Austria, Almanya’nın en önemli medya gruplarından birisi olarak bilinmektedir.

  Türksat 2A 42.0°E Uydu Kapsama Alanı

   - Türksat 2A uydusu, 10 Ocak 2001 tarihinde yörüngesine yerleştirilmek

  Az Tv - Azərbaycan Tv Frekansı

   - Az Tv & Azerbaycan Tv kanalı Azerbaycan'ın ilk yerel televizyon ve radyo kanalı


  Türksat Uydularda Kanal Güncelleme ve Kurulumu Nasıl Yapılır

   

   

  Uydularda Kanal Güncelleme ve Kurulumu Nasıl Yapılır

  - Uydu cihazlarınızdaki Tv ve Radyo kanallarının nasıl güncelleyebileceğiniz hakkında sizlere bilgi aktarmaya çalışacağım. Uydu cihaz satıcıları kanal tarama (kanal güncelleme) işlemi için sizlerden ücret talep etmektedir. Siz artık kendiniz bu resimler sayesinde öğrenecek ve uydu cihazınızı güncelleyebileceksiniz.

  - Kanal güncelleme işlemine başlamadan önce önce Şebeke Arama (Network Search) konumuzu ziyaret edip oradan güncel Şebeke Arama frekansları not alınız! İleride sizden uydu cihazınıza girmenizi isteyeceğim.

  - Şunu söylemekte fayda görüyorum. Her uydu cihazın menüsü aynı olacak diye bir şart yoktur! Fakat uydu cihazların menüleri yazı şekli olarak benzerlik göstermektedir. Buradaki cihaz Amstard MD 16100 PLUS ve GRUNDIG DSR 6950 SD FTA ayrıca KORAX VIPCOM HD modelinden sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

  - Bu Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen DEVAM Butonuna Basınız...

  Türksat 3A-4A 42.0°E Şebeke Arama (Network Search) Otomatik Güncelleme Frekansı Resim

  Türksat 3A, 4A 42.0°E Şebeke Arama (Network Search) Otomatik Kanal Güncelleme Frekansı

   - Türksat 3A, 4A uydusunda Şebeke Arama (Network Search) hakkında kısaca bilgi vereceğim. Uydu cihazlarına, üretim sırasında yazılım atılır. O yazılım milyonlarca üretmiş oldukları cihaza yüklenmektedir. Tabii ki ellerinde hazırda bulundurmakta oldukları TP (TransPonder)' lar ya yayından kalkmış, ya taşınmış yada yeni yayına başlamış TV kanalları olabilir. Uydu cihazınız yeni nesil Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) hizmetini desteklemek ise Şebeke Arama (Network Search) hizmetini kullanmanıza gerek yoktur. Eğer uydu cihazınız desteklemiyorsa doğru yerdesiniz. Eski TP'leri güncellemediğiniz sürece ne kadar tarama yaparsanız yapın yaklaşık olarak hep aynı kanallar çıkacaktır. Farklı yeni yayına başlamış TV kanallarına ulaşabilmek için TP'leri güncellemeniz gerekmektedir. Güncellediğiniz takdirde uydu cihazınız yeni kanalların TP'lerini keşfedecektir. Otomatik güncelleme frekansına ulaşmak için konunun devamından ulaşabilirsiniz.

  - Bu Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen DEVAM Butonuna Basınız...

  Sponsorlu Bağlantılar

  Türksat 2A 42.0°E Uydusu Ömrünü Tamamladı! Resim

  Türksat 2A 42.0°E Uydusu Ömrünü Tamamladı!

   

  - Türksat 2A (Eurasiasat 1), uydusu 10 Ocak 2001 senesinde fırlatılmış, 1 Şubat 2001 itibari ile 42.0°E boylamında faaliyet göstermekteydi. Türksat 2A uydusu normalde 2015 sonu yada 2016 başı ile ömrünü tamamlamış bulunmaktaydı. Türksat 2A uydusu, tasarım hatası sebebi ile 12 tüpünün patlayarak kullanılamaz hale geldiği ortaya çıkmıştı. Türksat 2A uydusunu üreten firma Alcatel ise 300 milyon dolarlık tazminatı ödememesi için uydu kapasitesinin düşük tutulmasını istemişti. Türksat 2A uydusu’nun fırlatıldıktan kısa süre sonra ise arızaya maruz kalmış olduğu belirtilmişti. Türksat 2A uydunun 34 adet hareketli dalga tüpünden (TWT-Transponder) on ikisi aşırı ısınma gibi teknik arızalar sebebi ile kullanılamaz hale gelmişti. Türksat A.Ş. yönetimi uydudaki patlamaları kamuoyundan sır gibi saklamıştı.

   

  - Uydu işletmeciliği Türk Telekom'un zamanında yürütüldüğü dönemde görev yapmakta olan bazı uzmanlar, 300 milyon dolar karşılığında satın alınmış olan Türksat 2A uydusunun başka bir şirket için üretilmiş olduğuda öne sürülmüştü. Bu sebep ile deneme testlerinin başarısızlık ile sonuçlanmasının ardından söz konusu yabancı şirket uyduyu almaktan vazgeçmişti. Türksat 2A testlerde ciddi üretim hataları tespitleri yapılırken, aynı arızalı uydu daha sonra Türk Telekom’a satılmıştır. Bu ve benzeri iddialar iki yıl önce yapılmış olan Türkiye Büyük Millet Meclisi KİT Komisyonu’nda da gündeme gelmiştir. Komisyonda, Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu raporuna dayanılarak, uydunun 5 yıl boyunca üretici firma ve sigorta kapsamında bulunmasına rağmen arızadan doğan sigorta bedelinin ödenmediği kaydedilmişti. Bu kadar sansasyonlar ile Türksat 2A uydusu ömrünü tamamlamıştı. Fakat Türksat 2A uydusu bu koşullar altında zorla yerli yabancı televizyon kanalları ile diğer uydu hizmetleri vermeye devam etmiştir.

  İlk Milli Uydu Türksat 6A İçin İmzalar Atıldı

   

   

  “Türksat 6A Yerli Haberleşme Uydusu Projesi” için gerçekleşmiş olan imza töreninde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılmasıyla 15 Aralık 2014 tarihinde TÜBİTAK Gebze Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

   

    - TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü önderliğinde, aralarında TAI ile ASELSAN’ın da bulunmalarıyla yerli sanayi kuruluşların desteği sayesdinde yapılacak olan “Türksat 6A Yerli Haberleşme Uydusu Projesi”, Türksat A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Ensar Gül, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Feridun Bilgin ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Yücel Altunbaşak şahıslar tarafından imza atılmıştır.

   

    - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Bütün bu projeler, bir sıçrayışın, bir özgüvenin alametleridir. Büyüyen, güçlenen, gelişen yeni Türkiye'nin gurur tablolarını hep birlikte müşahede ediyoruz” diye söyledi.

   

   - Türksat 6A uydunun imza töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de tek kalemde yapılmış olan büyük sanayi yatırımlarından biri olan TÜPRAŞ Dönüşüm Tesisinin açılışını yapmasından ötürü büyük gurur duyduklarını belirterek, “Bütün bu projeler, bir sıçrayışın, bir özgüvenin alametleridir. Büyüyen, güçlenen, gelişen yeni Türkiye’nin, gurur tablolarını hep birlikte müşahede ediyoruz” diye belirtmiştir.

   

  Bu Konu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen DEVAM Butonuna Tıklayınız...

  Türksat 2A, 3A, 4A 42.0°E ve 4B 50.0°E Tüm Uyduların Frekans Listeleri Resim

   

  - En güncel Türksat uydu frekanslarını paylaşmaktayız. Anlık olmasa bile üyelerimiz tarafından gönderilmiş olan frekanslar eklenmekte yada çıkarılmaktadır. Malumunuz bazı kanallar paket değiştirebilmektedir. Elbetteki Türksat uydusunda yayın yapmakta olan tüm kanallara buradan ulaşabilirsiniz!..

  UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

  UyduFrekanslari.Org


  © Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
  Telif Hakları Saklıdır.
  Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

  Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....