IconIconIconIconIconIconIcon
Sayın Ziyaretçi; REKLAM ENGELLEYİCİ kullanıyorsanız, Lütfen reklam engelleyici eklentiyi bu sitede devre dışı bırakmanızı rica ediyorum. GOOGLE amcanın reklam firması olan ADSENSE reklamları yayınlanmaktadır. Ailenizi rahatsız edebilecek reklamlar, sitemizde yayınlanmamaktadır. REKLAM ENGELLEME eklentisi siz ziyaretçilerin bağışları ile ayakta durmaktadır. İnanmazsanız o eklentinin web sitesini ziyaret etmenizi rica ediyorum. Bu site maalesef reklam ile yayında durmaktadır. Web sitenin yayında kalabilmesi için; Bir Senelik Domain Uzatma Masrafı + Aylık Sunucu Masrafı + Aylık CPanel Masrafı + Web Site Optimizasyon Masrafı ücretlerini ödemek zorundayım. Buraya ücretleri yazmıyorum. Lütfen internette araştırınız. Web site bir günde şaka gibi 1 TL kazanmakta olup ay sonunda 30 TL kazanç ile bu site ayakta kalamaz. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen bu sitede devre dışı bırakınız. Yada hiç girmeyiniz! Güncel bildiğiniz WEB site var ise lütfen o siteye gidiniz! Eklenti ile girersenizde hakkımı helal etmediğimi biliniz. Girmeniz durumunda ÖTEKİ TARAFTA hesaplaşırız.. Duyarlı olmanızı bekliyorum.. UyduFrekanslari.Org

Yorumlar

 • Beyaz TV Frekansı
  İst. Caddebostan'da oturuyorum. Bir haftadır yayınınız kayboldu.Bana yeni frekansınızı bildirirmisin
  2017-01-12 20:16:21
 • Halk TV Frekansı
  Doğru ve gerçek haber Halk TV'de izlenir
  2017-01-10 11:06:39
 • Halk TV Frekansı
  en iyi haber kanalıen iyi dürüst kanalen iyi program sunan kanalbest haber kanaldiğer kanallar hepsi
  2017-01-09 10:36:14
 • Karadeniz Türk Tv
  Soru için aramış bulundum ve zaten cevap vermek ne mümkün sürekli bekletiyorsu
  2017-01-08 23:34:47
 • TLC Türkiye Frekansı
  Hi, Could you please let me know frequency of TLC TV? My sat information is : turksat A2/A3 42&
  2016-12-30 20:06:20
 • Disney Channel (Türkiye)
  Çok teşekkür ederim bütün sayfalara baktım bir tek sizin sayfada buldum doğru
  2016-12-24 18:42:13
 • Denge Tv Frekansı
  Sizinde sonunda fişinizi söktüler
  2016-12-17 10:09:54
 • Dolunay Tv Frekansı
  Sizin kanalı devamlı seyrediyordum. Peygamber efendimiz s.a.v den hatıralar anlatılıyordu arkasından
  2016-11-26 19:45:58
 • Az Tv - Azərbaycan Tv
  Tivibu platformu üzerinden izleyemezsiniz! Azerspace uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.
  2016-11-16 20:33:32
 • Az Tv - Azərbaycan Tv
  Tivibu platformundan Aztv izleniyormu?
  2016-11-15 21:33:41
 • İlginizi Çekebilecek Makaleler

  A Haber Frekansı

   - A Haber tv kanalı bir Turkuvaz Medya Yayın grubuna ait televizyon kanalıdır. Kanalın

  KRT Tv Frekansı

  - KRT Tv ya da Kültür TV, kanalı 18 Mayıs 2005 tarihinde Karadeniz TV adıyla yayına

  Pamukkale Tv (Denizli) Frekansı

   - Pamukkale Tv Kanalı Denizli ilimizin yerel televizyon kanallarındandır. Pamukkale diyince

  e2 Frekansı

   - e2 tv kanalı, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın yapmakta olan televizyon kanalıdır.

  Türksat 3A 42.0°E Uydu Kapsama Alanı

   - Türksat 3A uydusunun üretimine, 10 Şubat 2006 tarihinde Alcatel firması ile


  Türksat 4B Uydusu Faaliyete Başladı Resim

  Türksat 4B Uydusu Faaliyete Başladı

   - 16 Ekim 2015 tarihinde Proton roketi ile Kazakistan’dan başarıyla uzaya fırlatılan Türksat 4B uydusu 21 Ocak 2016 tarihi itibariyle ticari faaliyetlerine başladı.

   - 7 Mart 2011 tarihinde Japon Mitsubishi Electric Corporation (MELCO) firması ile yapılan sözleşme ile yapımına başlanan ve 4 Haziran 2014’de üretimi tamamlanan TÜRKSAT 4B uydusu, 16 Ekim 2015’te uzaya fırlatılmış, 24 Ekim 2015’te de 50 derece doğu yörüngesine yerleşmişti. Yörünge testleri tamamlanan Türksat 4B uydusu 21 Ocak 2016 tarihi itibariyle ticari olarak hizmet vermeye başladı.

  Türksat 4B uydusu bu gece yarısı uzaya fırlatılıyor Resim

   

  - Türkiye’nin uzaya göndermiş olduğu 7. haberleşme uydusu olan Türksat 4B, Türkiye saati ile 23.40’ ta Kazakistan' ın Baykonur uzay üssünden başarılı bir şekilde fırlatıldı. Türksat 4B uydusu Kazakistan' daki Baykonur Uzay Üssü' nden uzaya fırlatılmış olan Türksat 4B uydusunu taşımakta olan roketler, fırlatmadan 2. dakikada birinci kademeyi, 5. dakika 27 saniye sonra ise ikinci kademeyi, 9. dakika 41 saniye sonra ise üçüncü kademesini başarılı bir şekilde bırakmıştır.

   

  - Türksat 4B haberleşme uydusu, Baykonur uzay üssünden fırlatıldıktan sonra, 50 derece doğu yörüngesinde konumlanmasına mütakip teslim edileceğini ve Türkiye'nin ilk 50 derece doğu yörüngesinde işletilecek ilk uydusunun Türksat 4B olacağını ifade eden Ulaştırma Bakanı Feridun Bilgin, uydunun Avrupa, Asya, Afrika, Türk Cumhuriyetleri ile Ortadoğuyu kapsayacağını belirtmişti.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Türksat 4B uydusu bu gece yarısı uzaya fırlatılıyor Resim

   

  - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in , Türksat 4B uydusunun bu gece uzaya fırlatılacağını belirtti.

   

  - Bilgin'in, yapmış olduğu açıklamada, Türksat 4B uydunun 16 Ekim Cuma günü Türkiye saati ile 23.40'da Baykonur Uzay Fırlatma Üssü'nden fırlatılacağını belirtti. Feridun Bilgin sözlerine, "Fırlatmadan sonra yörüngeye yerleştirme ve yörünge testlerinin tamamlanmasının ardından aralık ayında devreye alacağımız Türksat 4B uydusu, ka bandı üzerinden internet erişimi için kullanılacak. Uydu ile hem kapasitemiz artacak hem de uydu üzerinden internet kullanımı yaygınlaşacak" ifadelerini kullanmıştır.

   

  - Türksat 4B haberleşme uydunun, Baykonur uzay üssün'den fırlatılmasının ardından, 50 derece doğu yörüngesinde konumlanacagını ve Türkiye'nin 50 derecede işletilebilecek ilk uydusununda Türksat 4B olacağını söyleyen Bilgin, uydunun Avrupa, Afrika, Asya, Türk Cumhuriyetlerini ve Ortadoğu'yu kapsayacağını belirtti.

  Türksat 2A, 3A, 4A 42.0°E ve 4B 50.0°E Tüm Uyduların Frekans Listeleri Resim

   

  - En güncel Türksat uydu frekanslarını paylaşmaktayız. Anlık olmasa bile üyelerimiz tarafından gönderilmiş olan frekanslar eklenmekte yada çıkarılmaktadır. Malumunuz bazı kanallar paket değiştirebilmektedir. Elbetteki Türksat uydusunda yayın yapmakta olan tüm kanallara buradan ulaşabilirsiniz!..

  Türksat 4B 50° Doğu Uydumuz İle İnternet Ücretleri Yarı Yarıya Ucuzlayacak! Logo Resim

   

  - Türkiye'de sağlanmakta olan internet halen Türksat 3A 42° Doğu uydumuz üzerinden sağlanmaktadır. Türkiye'de şuanda verilmekte olan pahalı internet hizmetinin, Türksat 4B 50° Doğu uydusu ile yarı yarıya ucuzlaması beklenilmektedir. 43 (Transponder) kanala ev sahipliğini üstlenecek olan Türksat 4B 50° Doğu, internet hizmetinin götürülemediği bölgelerin yanı sıra ayrıca komşu ülkelere de ucuz genişbant internet servisi sağlamayı planlamaktadır. Türksat 4A 42° Doğu uydumuz geçtiğimiz günlerde uzaya en kısa nokta olarak Baykonur uzay üssü'nden gönderilmişti.

  UyduFrekanslari.Org sitesinde illegal içeriklere yer verilmemektedir. Sitede görsel olarak kullanılmakta olan LOGO' ların telif hakları sahiplerine aittir. Sitede bilgilendirme amacı ile LOGO' lar kullanılmıştır. Site' de yer alan içerikler ile ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar site yönetimi ile iletişime geçerek ulaşabilirler. İlgili içerik kontrol edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

  UyduFrekanslari.Org


  © Copyright 2012,2013,2014,2015,2016,2017
  Telif Hakları Saklıdır.
  Telif Hakları Konusunda Hak Sahiplerine!

  Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler....